Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a nők egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nők egy kapcsolatban, a párjukon akarnak változtatni, főleg nehéz időszakban? (Tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Érdekelne ti hogyan éltek meg ilyen időszakokat lányok/fiúk!
2011. jún. 1. 08:04
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Pl. Vizsgaidőszakra gondolok!
2011. jún. 1. 08:05
 2/23 anonim ***** válasza:
kicsit kifejthetnéd a kérdést, mert így nem igazán érthető mire gondolsz
2011. jún. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Kicsit fejtsd ki bővebben ezt a vizsgaidőszakos dolgot légyszi :D Mert sztem erre akkor tudok is válaszolni :)
2011. jún. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Én megmondtam a barátomnak, hogy amíg vizsgaidőszak van, addig a tanulás az első. Ha neki ez nem tetszik, elmehet a sunyiba, vergődhet, hisztizhet, engem nem érdekel, én tanulni fogok, mert már így is 1 évvel csúszok, nem akarom tovább húzni a dolgokat. Ez nem változtatás szerintem, természetes, hogy néha kicsit több megértésre van szükségünk a másik részéről. Ő természetesen nem tudja mennyi nyűggel jár egy vizsgaidőszak, hiszen egy bukott kis szakmunkás tanonc, aki soha a büdös életében nem tanult meg fél oldalnál többet, így vitázunk is a dolog miatt, de nem hat meg. Tanulnom kell és kész. Ha megérti, megérti, ha nem, akkor így járt.

22/L

2011. jún. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
az már régen rossz..
2011. jún. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi rossz nincs abban, hogy felelősségteljesebben élek, mint mondjuk 2-3 éve, amikor bekerültem egyetemre és sorra buktam meg mindenből, mert a szórakozás volt az első. Én ilyen típus vagyok, most nőtt be a fejem lágya úgy látszik, de jobb később, mint soha.

Főleg ahhoz viszonyítva, hogy évközben nem kell bejárnom, így szinte egész nap vagy alkalmi melózok, vagy itthon ücsörgök, vagy a barátommal vagyok. Igazán kibírja ezt a másfél hónapot úgy, hogy nem vagyunk együtt napi 6-10 órákat, csak 3-4-et. Másfél éve vagyunk együtt.

22/L

2011. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
utolsó, arra gondoltam, h rossz, ha valaki meg akarja változtatni a másikat.. normalis dolog, h felelősségteljesen kell élni, és tanulni a vizsgak alatt..
2011. jún. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Oké :)
2011. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Aki kérte másodikként, hogy fejtse ki jobban, mert tud rá választ:


Teljesen igaza van a diplomáért "szenvedő" Lánynak. 192 Km-re vagyunk egymástól, Kéthetente találkozunk. Anno nagyon sokat beszéltünk erről, hogy hol legyen a továbbtanulás. Én annyit mondtam Neki, hogy inkább most ez a 4 év így külön, mint később a flexben üljön robotként 3-4 műszakban. Abban is igazat adok Neki, hogy a tanulás az első. Semmi-felé megváltoztatásaról nincs szó. Ez a rend. Tanul, életet alapoz, biztosítsa a jövőjét. Sőt, arra és rájöttem, hogy ebben a 2 hónapban míg tart a vizsgaidőszak addig kb én vagyok a második vagy a harmadig a sorrendben. Az első a tanulás majd a személyes dolgai és utána jövök én. S ezzel nincs is semmi baj. Nem értem, hogy mi ez a hatalmas kiakadás. Gondolj arra, hogy mikor hazajön, vagy mikor vége a vizsgaidőszaknak, akkor átbeszéltek mindent.

2011. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az esetem: őszi szemeszter, barátnőm gyakorlatilag elemezgetett tulajdonságilag, olyanokat írt hogy miken változtassak, elment mással moziba (figyelem felkeltés, foglalkozzak többet vele stb..) és tényleg azt láttam hogy folyamatosan rajtam akar változtatni(mondtam neki hogy vizsgaidőszak, és tétje van). Itt az oldalon is több kérdésbe azt látom hogy sok hölgy a párján szeretne változtatni, holott véleményem szerint magán való változtatással előrébb kerülne. Ez miért van? Könnyebb a másikat hibáztatni és változtatni, mint elfogadni a tényt hogy most valami fontosabb mint mi vagyunk?
2011. jún. 1. 09:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!