Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség a kettő között?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a kettő között? Az egyiknél miért marad meg a szerelem, a másiknál miért nem?

Figyelt kérdés
Plátói szerelemnél, esetleg szakítás után akár évekig is szenvedhet az ember a szerelemtől. Viszont ha szóbakerül fél-, egy év távkapcsolat, mindenki halálraítéli, és a legtöbb esetben tényleg nem működik. Miért? Miért nem tarthat ki a szerelem ebben az esetben, ha mindkét fél szereti egymást? Ez olyan, mint a másik példa, kivéve, hogy még együtt vannak... Nem értem egyiknél miért marad meg az érzés, a másiknál miért tűnik el?
2011. máj. 14. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a plátói érzés azért rossz, mert nem érintheted, ismerheted igazán meg a másikat... ezáltal felépítesz egy képet (valószinüleg egy majdnem tökéletes emberről) és ezért fáj... Viszont ha akár 1 hónapot is együtt vagy valakivel valamennyire megismered, kiderül, hogy mégsem olyan, mint amilyennek hitted, ezáltal könnyebben el is engeded... 25L
2011. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem érted a kérdést... Itt most az érzelmeken van a hangsúly. PL szakítasz valakivel, de még szereted. Nagyon sokáig, úgy, hogy nincs melletted. Nem is látod. De a távkapcsolatok gyakran pont emiatt mennek tönkre.
2011. máj. 14. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:
áh.. értem... végülis majdnem ugyanez a lényege... a távkapcsolatban ha úgy van, ritkábban vagy az illetővel... viszont egy "nem táv.kapcsban" pedig jó esetben majdnem minden nap találkozol vele. Tehát lényegében ugyanez... mint amit fentebb írtam.
2011. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!