Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem és szerelem között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem és szerelem között is van különbség?

Figyelt kérdés

Voltam már többször is szerelmes az életemben, de amit most érzek egy lány iránt, ez ez ez valami hihetetlen érzés. Már egy éve tart, és egyre jobban szeretem. Ekkora különbség lenne szerelem és szerelem között?


F/29


2011. jún. 27. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Az egyiket nagybetűvel írtad, a másikat kicsivel.
2011. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Elmúlik...
2011. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van. Van, ami felfelé emel, és van, ami letaszít és ettől rosszul érzed magad, végül vége. Én hiszek abban, hogy van, ami nem múlik el. Sokáig nem hittem, de már hiszem. L/27
2011. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!