Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben nyilvánul meg a határozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben nyilvánul meg a határozottság ha tetszik nekem egy lány, és fel akarom szedni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
abban, hogy oda mersz menni és nyiltan bevallani neki, hogy bejön neked és meghívnád őt egy teára vagy ilyesmi. Ha összejön nyert ügyed van, ha nem van még kb sokezer lány, aki közül valaki csak összejön...
2011. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szóval ha elkezd lekoptatni akár egy szájhúzással :D akkor már is gáz van ugye? am köszi a választ :)
2011. máj. 14. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:
ha tetszel egy lánynak észre fogod venni... szerintem lehet látni, ha beszélgetni kezdesz vele, hogy ez most siker lesz vagy sem... ha huzigálja a száját az nem jelent sok jót... de az is lehet, hogy csak zavarban van.
2011. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ééértem..kösziii :)
2011. máj. 14. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!