Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Még mindig.

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel lassan 5 hónapja szakítottunk. Neki azóta új kapcsolata van. Volt nekem is 2 hónapig, aztán nálam vége lett.

Időnként még egymásra írunk. Eszembe is szokott jutni. Néha úgy érzem, még mindig őt szeretem. Mit tegyek?


2011. máj. 15. 03:28
 1/4 anonim válasza:
toljál counter strikeot nekem is bevált. szakítás után felszedtem 12 kilót, de legalább boldog vagyok
2011. máj. 15. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első :D ezen szakadtam.

Kérdező: Nem szép dolog tönkre tenni egy másik kapcsolatot, de szerintem nem is az a célod. Figyelj, gondolom még elég fiatalka vagy. Ebben a korban a kapcsolatok jönnek-mennek, de nem 1x előfordul, hogy a régi kedves újra visszatalál. Elég nehéz így tanácsot adni, ismernem kéne az exedet, tudni róla pl azt, hogy mit érez irántad stb. Ha úgy veszed észre, hogy még kacsintgat feléd akkor próbálkozz be nála, de ha boldognak látszik az új párjával, akkor engedd el valahogy.... igen tudom nagyon nehéz. Járj többet el a barátaiddal, ismerkedj más lányokkal... hátha rád köszönt a boldogság :) és miért ne köszöntene..... 24L

2011. máj. 15. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát annyi h én cs-zek is és van barátnőm 65 kiló vagyok és boldog by: BRutuss :D na mind1 kocka szöveg :)

am ha még mindig őt szereted miért lett vége a kapcsoltnak?

2011. máj. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyesfajta helyzetben voltam. Exemmel szétmentünk, azóta lett 2 új kapcsolatom, neki is, de én hamar szétmentem a barátaimmal. Ő is összejött egy csajjal, de láttam, hogy nem szereti a csaj, mert neki az a 30 km távolság nagy volt, nem volt hajlandó elmenni hozzá, hiába volt melója, és 10 km-es bérlete... Valamit érezte,m exem iránt, de úgy voltam vele, majd észreveszi, ha koppan. Észrevette. A csaj dobta. Azóta csak beszélgetünk msnen, és még nem akarunk összejönni újra, mert friss mindkettőnk szakítása... Én fogyózni kezdtem,az elég szépen eltereli a figyelmemet róla:D
2011. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!