Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakire nagyon sokat gondolsz, az illető megérzi, hogy most éppen ő jár az eszedben?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Előferdül..

De minden esetben le kellene ellenőrizni, és nem egyformán vagyunk az ilyesmire érzékenyek.

Nekem már volt úgy hogy eszembe jutott valaki, küldtem smst, valamit kérdeztem más témában, erre írja vissza hogy nem létezik, pont most jártál a fejemben..

Így megy ez.

2011. máj. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz. Magamból kiindulva, ha az illető nem is tud róla akkor hogy érezné meg hogy rá gondolok? Pedig jó lenne..
2011. máj. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*nem tud rólam
2011. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó. Ha nem ismer, akkor valószinűtlen, tényleg. De ha ismer és azért több is, mint egy egyszerű ismerős...
2011. máj. 15. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen.Sajnos.Pont nemrég szívtam be ezzel nagyon csúnyán...24N
2011. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
biztosan nem!
2011. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ma 12:06 Mi volt benne a szivás?
2011. máj. 15. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!