Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolsz a féltékenységről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz a féltékenységről?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki hogyan gondolkozik ezen a téren.Mert van olyan aki szerint a bizalomhiány okozza van aki azt mondja hogy azért féltékeny mert szereti a párját meg félti.Ki hogyan gondolja?Kort is légyszi írjatok
2011. szept. 15. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jártam olyannal, aki nem akart kiengedni a házból, mert betegesen féltékeny volt.

Én nem vagyok féltékeny típus, páromtól is elvárom, hogy ne legyen betegesen féltékeny, mert különben pápá.

18/L

2011. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy egészséges pár kapcsolathoz kell egy kis féltékenység csak ne kerekedjen rajtunk felül mert ez szakítás hoz is vezethet!


19f

2011. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Walk With Me ***** válasza:
100%

Szerintem is (ön)bizalomhiány. Egyrészt nem bízunk magunkban, hisz ha tudnánk, hogy igen is jók vagyunk a párunk számára, akkor nem félnénk attól, hogy megcsal vagy mást választ, hiszen mi jók vagyunk Neki, nem? :)

Másrészt pedig nem bízunk benne, félünk, hogy talán mégsem az akinek mutatja magát, hogy csak játszik velünk, hogy csak bizonyos dolgokért (pl. pénz) van velünk, stb.


Nem biztos, hogy ez a két dolog mindig együtt jár, de szerintem valamelyik váltja ki a féltékenységet.

2011. szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs okom rá 100% bizalom. Nem vagyok féltékeny, csak ha mással úgy foglalkoznak, hogy én látom kárát.
2011. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A féltékenység hülye dolog. Minek stresszelni? Ha valaki meg akar csalni valakit, akkor úgy is meg fogja tenni. Megspórolható az idegeskedés. Amúgy, a túlzott féltékenység hajszolja bele a másik félt egy új kapcsolatba.
2011. szept. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk nem létezik, részemről soha nem is merült fel, a barátomat se ilyennek ismertem meg, 4 éve vagyunk együtt 20L22F
2011. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Nekem vége lett a kapcsolatomnak, de nem hinném, hogy a féltékenység miatt. De vége lett egy másik valaki miatt, csak úgy a semmiből. Pedig szinte örök hűséget esküdött nekem, meg hogy sosem fog megbántani meg nem kell neki más, aztán a háttérben mégis "egy barátságnak induló kapcsolatból" szerelem lett. Csak az a fájó, hogy 3 nap alatt lépett túl rajtam és a 14 hónapon amit együtt voltunk.
2011. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
vegyes válaszok:D
2011. szept. 15. 18:23
 9/9 anonim válasza:

Birtoklási vágy. Szerintem beteges.

Ha el akar hagyni a párod, mert részéről vége, úgy sem tudod visszatartani és akkor már nincs is miért.

2011. szept. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!