Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Szeretném hogy szeressenek, de 1xűen nem találom meg a közös nevezőt 1 lánnyal sem. Akivel meg igen, az foglalt. Teljesen elment az életkedvem. Szükségem van egy lelki társra. 14/F
2011. máj. 15. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi! Van még időd. Majd, amikor nem számítasz rá, jön a te időd.
2011. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az hátrány a zárkózott típus vagyok? Elég nehezen nyílok meg, oldódok fel :/
2011. máj. 15. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:

IGEN, reménytele vagy, de ne aggódj ettől nem fog azonnal kijönni az aranyerd


Hapcúg!

2011. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj. 14 éves vagy. Ráérsz, nem valószínű, hogy idén fogod megtalálni életed nagy szerelmét. (És itt nem a pár éves nagy szerelemről beszélek, hanem az örökkétartóról.) Úgyhogy semmi para.

Na erőlködj ennyire, fölösleges, csak magadat húzod egyre lejjebb és lejjebb.

Önbizalomhiány? Azon kellene oldani picit. A külsőddel meg vagy elégedve? Milyen visszajelzéseket kapsz?

2011. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na helyett ne. :)
2011. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Külsőmmel szerintem nincs baj, van 1-2 láybarátom(bará, nem több) ők is irkálják hogy imádnak, és én is imádom őket, mert nagyon kedvesek, megértőek. Mondták már hogy szép a szemem, jó a humorom, jól nézek ki, dehát ki mondaná bárkinek is az ellenkezőjét? :/ Én meg magamrol nem tudom eldönteni. Meg vagyok magammal elégedve, bár kicsit le kéne adnom :P(2-3kg)
2011. máj. 15. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ha küldesz nekem egy képet mélben, mondok véleményt. :) Nem tudom, neked mennyire számít mások véleménye, de engem érdekel néha, hogy vadidegen emberek mit mondanak rólam első látásra. Egy idegen ember őszinte tud lenni. Oké, a szépség stb. relatív, de mégis csak, a visszajelzés az visszajelzés. :-)

Barátnőid mondták, hogy jól nézel ki... te meg azt, hogy ki mondana mást egy havernak... Ezt csak úgy kijelentették vagy te kérdeztél rá? Na most ha én magamból indulok ki, akkor azt tudom erre mondani, hogy ha valaki nem tartja szépnek/jókinézetűnek a barátját, akkor inkább nem mond semmit (pl. ha hirtelen meglátja az új hajával), minthogy agyondícsérje... A közvetlen rákérdezés ("csúnyavagyok??") más tészta persze, ilyen esetben a barát sarokba szorítva érzi magát, és kénytelen számodra jót mondani, akármit is gondol.(Fakk, pörög az agyam.)

2011. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!