Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek alaptalan az önbizalomhiányom?

Figyelt kérdés

Elég félénk srác vagyok, nem tudok közösségben lenni, mindig görcsölök meg hasonló.

Néha elég sok lány körülugrál, és egy lány megkérdezte, mért vagyok ilyen?

Ilyen vagyok alapból, csak ezt tudtam mondani neki.

Kérdezi, hogy hány barátnőm volt eddig?

Mondom neki, tippeljél. Azt mondta, szerinte legalább kettő. Ezt legalább öt lány kérdezte tőlem, néha elég sokszor nyaggatnak ezzel..


16F


2011. máj. 15. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha most előtted állnék, szépen megfognám a vállad, és megráználak, és azt üvölteném, hogy szedd össze magad, légy férfi!!!
2011. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te irtad,hogy "elég sok lány körül ugrál",hát akkor mi a te bajod??Lehet,hogy nekik ez be is jön,hogy ilyen félénk vagy...
2011. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!