Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom nem szép dolog, de mivel volt rá okom kutakodtam a barátom levelei között. Bebizonyosodott, hogy gyanúm nem volt alaptalan, találtam egy levelezést egy lánnyal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Persze azon nyomban balhét csaptam, azt hittem a szívem majd kiugrik. Olyanokat írogattak, h hiányzol, hiányoznak a beszélgetések és ami a legjobban tetszett amit a párom irt: "mentem volna msnre, de itt volt az asszony (én) és jobb ha nem látja mikről beszélgetünk."stb. Az ő állítása szerint idegesítő a csaj meg ronda és csak azért ír neki vissza ilyeneket h idézem "ráhagyja". Nem tudom elhinni. Az irónia egy cseppje se volt jelen a levelekben, pedig ha vmit nem úgy gondolunk akkor nem irjuk le halál komolyan. Bizonygatta h nincs semmi, meg le van tiltva msnről és amikor elhinném akkor ott van az a mondata, hogy jobb ha nem tudok róla. Ott hagytam a párom és haza jöttem. Legszörnyűbb, hogy talán ebben a pillanatban is beszélnek. Egyszer már megcsalt.

Valamit csináljatok velem lécci. Ezzel most mit lehet kezdeni?


2009. febr. 20. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A hibát ott követted el, hogy nem hagytad őt ott, amikor először megcsalt.

Soha nem is bíztál meg benne, ezért is kutakodtál a levelei között.

Csak idő kérdése volt, hogy kiderüljön.

Csak azért hazudja neked azt, hogy nem jelent neki semmit a másik csaj, mert próbálja menteni a menthetőt és nem akar téged elveszteni.

2009. febr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

el kell döntened magadban, hogy meg tudnál-e benne bízni, és hogy van-e benne olyan tulajdonság, ami annyira értékes, hogy megérné együtt maradnod vele.

ennek fényében dönts, hogy szakítasz-e vele vagy sem.

2009. febr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a körülmények úgy hozzák, akkor EGY DARAB megcsalást még meg lehet bocsátani - de nem lehet elfelejteni. Az, hogy először visszafogadtad, de ő mégsem javult meg, azt mutatja, hogy nem változott, nem tanult, és soha nem is fog.


Keress magadnak egy gerinces palit, ezt meg soha, soha, semmilyen körülmények közt ne engedd vissza az életedbe.


27/F

2009. febr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiu létemre írom, hogy a pasid egy bunkó. Bocs, de tényleg ezt gondolom abból, amit mondtál. Bár nem szép kutakodni más levelei közt, de azért amit tett (írt) az undoritó, ha a barátnőm ilyent csinálna, akárcsak egyszer is, repülne az első másodpercben. Sajnálom ez a csávó arra megy, hogy szerezzen egy új barátnőt, de mig nem jön össze neki megtart Téged..


22/f

2009. febr. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi etet téged. Ezt látni abból, amit leírtál. Jól tetted, hogy otthagytad. Én is ezt tettem volna.
2009. febr. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Amikor először megcsalt szakitottam vele, de akkor jöttem rá h szeretem és 3 hónap után kibékültünk. Persze a három hó alatt volt valakije.


Köszi a válaszokat.

2009. febr. 21. 10:55
 7/9 A kérdező kommentje:
ja és ez 2 éve volt..
2009. febr. 21. 10:57
 8/9 anonim ***** válasza:
felejtsd el a pasit! lehet hogy még most is szereted, de ez el fog múlni, és a pasi sose fog megváltozni mindig ilyen marad, és továbbra is megcsalna csak lehet hogy te nem tudnál róla!!
2009. febr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is tök ugyanez a helyzet!

Én most költözök haza, mert elegem lett!

2009. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!