Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek van értelme? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek van értelme? Milyen járás ez?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy fiúval de semmi nincs köztünk úgy értve hogy nálam az lenne az lapja egy kapcsolatnak hogy fogjuk egymás kezét ölelkezünk csókolózunk. Ő viszont annyit csinál h köszön szájra puszival és utána oda megy a haverjaihoz nem is foglalkozik velem. ha véletlen kettesbe maradunk akkor kicsit egymáshoz Bujunk meg beszélgetünk. Ma megismertem az unoka testvérét és azt mondta vigyázzak vele mert leitat és megb.sz aztán meg ott hagy terhesen. csak itt már az a probléma h szerelmes vagyok. most mit csináljak? véget vessek ennek?
2011. máj. 15. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
szakíts vele! ez eggyértelmű! szard le h szerelmesvagy! leszel még másba is!
2011. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
beszéld ezt meg vele...h szerinted mi lenne az alap, és ha ő nem így gondolja akk nem vagytok egymáshoz valók :/
2011. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!