Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megbízhatok benne?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. Az a helyzet, hogy nemrég (kb. 2 hete) megismertem egy lányt. Nagyon aranyos, szép, stb... Már meg is beszéltünk egy találkozót, és egyértelmű, hogyha megkérdezném, hogy járna - e velem igent mondana. Azonban olyat hallottam róla, hogy az előző 2-3 fiújával megcsinálta azt, hogy a háta mögött más fiúkkal ,,kavart". De olyan rendes, és igazi társ, hogy jól ellennék vele az biztos. Nem tudom, hogy mit lépjek, ugyanis az a fajta fiú vagyok, aki a hosszabb párkapcsolatokat szereti, és lehet, hogy összetörnék, ha megtudnám, hogy megcsal.


Kérdésem: Megbízhatok benne?


2011. máj. 15. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk ?


Lehet akiktől hallottad, kamuztak.

Lehet azóta megváltozott, érettebb lett.

2011. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vele kell megbeszélni a dolgokat,mi erre nem tudunk neked választ adni.Megismered jobban és majd eltudod dönteni,hogy bízhatsz-e benne vagy sem.Addig is próbálj meg úgy hozzá állni a dolgokhoz,hogy ne éld bele magad túlságosan és ha valami van akkor nem koppansz akkorát. De nem kell mindenkinek mindent elhinni,sokan csak kavarnak.Ha mindenki foglalkozna mások véleményével akkor senkinek nem lenne stabil komoly kapcsolata,magánélete.Nem kell foglalkozni senkivel sem,csak a leányzóval és majd alakul,a pakliban benne van minden.Tudni kell kezelni a helyzetet akármi is van:-)

Átbeszélitek majd a dolgokat és majd alakul,bizalom az alapja mindennek:-)

Sok sikert:-)

21/N

2011. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondani bármit lehet,az is lehet h igazuk van.

Csak akkor tudod meg,ha belemész és tapasztalsz.Ha nagyon bejössz neki,veled miért tenné meg?Biztos még ö is keresi a megfelelö partnert.

2011. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!