Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Megbízhatok újra benne? Ti mit tennétek/tettetek volna?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 2 éve vagyunk együtt. Amikor összejöttünk közel fél éve szerelmes volt inkább én voltam az akit " meg kellett győzni" de ehhez képest nagyon hamar nagyon beleszerettem. Mindig kicsit úgy éreztem, hogy nagyon biztonságban vagyok, mármint sose tenne semmit, mert annyira rajongott értem...

Az első pillanattól kezdve szinte tudtuk, hogy együtt akarunk lenni örökre, úgy kezeltük egymást, és nyíltan beszélgettünk a jövőképről családról stb...

Aztán 1 éve lassan ( majdnem 1 évesek voltunk ) Amikor megláttam egy beszélgetését a volt barátnőjével arról, hogy már "nem én vagyok neki az ideális, nem örökre velem maradni" És egyáltalán nem úgy beszélt rólam ahogy én azt elvártam volna, illetve amilyen kapcsolatban álltunk...

Kicsit talán kifigurázott. (Az exxel nem beszéltek az összejövetelünk óta, csak akkor először, de azóta sem.)

Tehát miután megláttam azt a kedves beszélgetést, felhívtam, hogy többet látni se akarom, hagyjon békén stb..

Aztán mégis eljött hozzám sírt, könyörgött..

Hosszas ígérgetések,esküdözések után végül lenyeltem.

Azóta nem csinált semmit, és mai napog sokszormegígértetem, hogy soha többet ne tegyen ilyet... De még mindig nem tudok teljesen megszabadulni...

Igazából bízom benne, de közben félek, mivan ha mégis átvág.

Sokszor léptem vissza az 1 év alatt, hogy inkább hagyjuk az egészet,mert mindig eszembe jut az amit képes volt tenni velem... De mindig megnyugtatott, hogy soha többet nem lesz így..

De a mai napig néha előjön bennem... Nem tudok teljesen megszabadulni ettől úgy érzem...

Sokszor mondogattam, hogy nem azzalvan a bajom ha épp valami oknál fogva nem érzi egy pillanatban azt, hogy húú de én vagyok neki a tökéletes, hanem ha ezt a hátam mögött teszi.

Nekem fontos a teljes őszinteség..!

Úgyhogy végül annó azzal magyarázta, hogy fogalma sincs miért mondott az exnek ilyet, de azóta és konkrétan előtte se gondolta így.


Mi a véleményetek erről az egészről?


Egyébként ha nem veszekszünk, akkor jól megvagyunk... :D


2011. okt. 16. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nem bízol benne igazán! Bizalom nélkül pedig túl sok értelme nincs egyetlen kapcsolatnak sem! Neked kell mérlegelned, hogy kell-e neked ez az állapot!
2011. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem..ha megbocsájtottál próbálj meg nem fátylat,hanem spongyát tenni a múltra és teljes lélekkel,szívvel új esélyt adni az egésznek,nyílt lappal... nem a te lelkiismereted fog fájni,ha Ő újra megteszi azokután,hogy megbocsájtottál Neki. Utána már tényleg nem lenne esélye... Legalábbis Én ezt tenném. De ez egyénfüggő. :)
2011. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem azért mondott az exének ilyet mert vagy bejön még neki, vagy nem akarta magát szerelmes hősként feltüntetni(pár pasinál ez ciki) és ad az exe véleményére.

De egyébként nekem is volt hasonlóban részem, csak az én fiúm olyanokat irkált, hogy de szeretne vele egy ágyban feküdni..meg ilyenek.-.-' de lenyeltem és próbálom nem felemlegetni.

2011. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!