Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már évek óta ismerjük egymást, de pár hónapja látványosan jóban lettünk. Nagyon jól elvagyunk, rengeteget beszélünk napi szinten... és úgy érzem, mindketten tudjuk vagy érezzük, hogy ebből több is lehetne, mint barátság. Az egészben annyi 'bökkenő' van, hogy nemrég ő megismert egy lányt, akivel viszont egyértelműen nem barátságként indult a kapcsolatuk... Kezdik egymást nagyon megkedvelni, habár a csaj nem akar vele komoly kapcsolatot. Én viszont úgy érzem, nekem ő kell! Mit tegyek, hogy felnyissam a szemét? Hogy kéne most viselkednem? ...

Szívesen venném, ha kapnék néhány hasznos tanácsot. Köszönöm.

17/L


2011. máj. 15. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit tegyél?Hagyd,hogy ö válasszon,nem baj ha a másik lánynál dönt,benne van a pakliban,hogy csalodik benne,aztán téged választ.De akkor ne add magad könnyen és onnantol kezdve irányits te,vagy hagyd a francba.
2011. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az előttem szólóval tökéletesen egyetértek. viszont annyit azért még hozzátennék, hogy ne legyél nyomulós még véletlenül se. azt a pasik nem szeretik, így az esélyeid is csökkennének.
2011. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
semmiképp ne lássa rajtad azt, hogy neked ő kell. maradj vele ugyanolyan viszonyban, mint eddig. ha esetleg olyan szitu lenne hogy előtted felhozza témába a másik lányt, akkor se keseredj el, maradj természetes. viszont probálj vele süriteni közös programokat, néha csipkelődj vele, ossz neki lapokat ;) de ne legyél nyitott könyv
2011. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!