Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz ha egy 18 éves lány egy 15 éves fiúval kavar?

Figyelt kérdés
Most itt nem járásra gondolok, hanem sajnos egy részeg este eredményére... Smároltunk és pettingeltünk is, szerencsére több nem volt ^^ Egy éjszaka volt, utána nem is beszéltünk, de ő velem csinált ilyet először. Ez mennyire számít megrontásnak/perverznek a mai világban??:S (egyébként idősebbnek néz ki sokkal a koránál)
2011. máj. 15. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Kavar???Akkor nem komoly a dolog,csak el ne durvuljon,hogy följelent,mert ugye te már nagykoru vagy.
2011. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

hagydmár:DDD ez semmi...nemcink: )

ö meg büszkén mesél a haverjainak, h fuu ez a csaj te...imádoma száját stb....:D

aztán meg hát mindenkivel megesik az ilyen!nopara:D

18f

2011. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a normális válaszokat, rendes tőletek =)
2011. máj. 15. 22:54
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ízlés dolga, engem mindig taszított a saját korosztályom ill. lejjebb. de hát részegen sokminden megtörténik, én egyszer olyannal kavartam, aki 30-cal idősebb volt nálam! szóval nem gáz:)
2011. máj. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!