Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viragot baratnomnek?! Bovebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viragot baratnomnek?! Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Szerintetek hulyenek fog nezni a baratnom, ha csak ugy minden ok nelkul veszek neki pl: egy szal rozsat?

16/F


2011. máj. 15. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis! Én imádok "csak úgy" virágot kapni a barátomtól :) Gyűjtöm is őket, már nem is tudom megszámolni, 3,5 év alatt mennyit kaptam :) A legjobbak az ilyen spontán meglepetések ;)

20/L

2011. máj. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom megsem kellet volna kerdeznem...

Csak a mostani lanyok..neha nem ertem oket...

Egyik ismerosom azert megharagudot a pasijara mert vett neki 1 szal rozsat..

Mondjuk bnom nem olyan, de gondoltam felteszek egy ilyen kerdest, hogy batrabb legyek.

Egyebkent szerintem jo dolog.

Nem vagyok lany igy nem tok ugy gondolkodni, de a lanyok tobbsege orul az ilyen dolgoknak.

2011. máj. 15. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem örülni fog neki nagyon :)
2011. máj. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

No, es szerintem szep gesztus.

Ma mar nem sok fiu vesz a baratnojenek viragot.

Sot..nem, hogy nem vesz..de meg nem is ad neki, ha pl meglat egy viragot vagy valami...(rem ertheto a lenyeg...)

2011. máj. 15. 23:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy mit szeret a barátnőd.

Én például jobban örülök egy kis édességnek, mint a virágnak. A virág pár nap alatt elhervad, az édességet viszont jó együtt elrágcsálni.

2011. máj. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én értem mi a probléma, én eléggé meglepődnék ha virágot kapnék a barátomtól, főleg csakúgy. :D Ne gondoljátok hogy bunkó csak na, mostanában egyáltalán nem divat. De ha venne nekem valami egyszál nagyon szép virágot és mondjuk azt mondaná hogy megtetszett neki és gondolta örülnék neki akkor tényleg örülnék neki :D
2011. máj. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

El sem hiszem , hogy létezik olyan lány/nő aki azt írta/írni fogja/gondolja, hogy inkább vett / venne neki csokit vagy bármi mást.

Attól aranyosabb dolog nem igen van, ha a fiútól kapok egy "csakúgy" virágot.

Pedig még allergiás is vagyok mindenféle pollenre. :D

De párom megkérdezte legjobb barátomat,hogy vehet-e nekem rózsát,mivel allergiám van. Ezt barátom elmondta nekem,én meg mondtam hogy jáááj,mondd neki, hogy igen ! :D


Nagyon édes,mikor a fiú minden ok nélkül ad virágot a kedvesének.:)

2011. máj. 17. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!