Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogy lehetne baratnomnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy lehetne baratnomnek eloadni ugy, h elfogadja?

Figyelt kérdés

Ket eve vagyunk egyutt aztan en most szeretnek majd jovo nyaron az Usa-ban ket hetet eltolteni, mert gyerekkori almom.

Tegnap csak ugy elejtettem, h egyszer kimegyek es rogton hozzam vagta, h nelkule sehova.

Nekem meg ugy van eltervezve, h biztos, h egyedul megyek, kicsit ilyen zarandokut feleseg is lenne, sot inkabb az.

A problema meg az, h tuti fog cirkuszolni meg feltekenykedni, mert regen eleg rendesen csajoztam:S


2011. szept. 27. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Lekeversz két pofont azt kussoljon.

Nincs itt mit cifrázni.

Férfi vagy, vagy papucs?

2011. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nám léhetné mádzsár!?
2011. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

XD

Hát én biztos kiröhögném. Én egy hónapra mentem ki Londonba. Exem is hisztizett. Mondtam, hogy ez van, sajnálom, hogy te nem tudsz örülni a boldogságomnak, így jártál. Mert másképp ez úgysem lesz...

20L

2011. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1főre nyerted a repülőjegyet
2011. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Dr. Jámbor ***** válasza:
100%
Ezen nem nagyon tudsz Te változtatni, maximum ő... annyit tudsz még csinálni, hogy próbálsz vele beszélni, hogy egy kicsit bízhatna benned, mert egy kapcsolat két ember bizalmán áll. ha nem képes ezt elfogadni, akkor vagy szar lesz a kapcsolatotoknak, vagy vége... A férfi ember dolga a kitartás :D
2011. szept. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Üljetek le szépen és kommunikáljatok. Szerintem mondd el neki, amit nekünk is leírtál... hogy ez gyerekkori álmod, és szeretnél egyedül menni, ami nem jelenti azt, hogy nem szereted vagy hogy meg akarod csalni. És különben is: 2 hét nem a világvége. 2 év kapcsolat után már igazán megbízhatna benned. Mondom én ezt úgy, hogy másfél hónapja voltunk együtt a párommal, amikor én elmentem 200 km-re tanulni, és 2-3 hetente látjuk egymást... szóval ő csak ne panaszkodjon, és összetenném a két kezem, ha 2 hét távollét miatt kéne "cirkuszolnom" :D
2011. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most nyáron több mint 1 hónapig voltam külföldön, a párom megértette, persze féltett, de naponta tartottuk a kapcsolatot (Isten áldja az internetet!) :) Szóval ha szeretitek egymást, nem lesz baj. Ha meg balhézik, nincs miről beszélni ....
2011. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 napietus ***** válasza:
megmondod evvan. ha cirkuszol, kirúgod. hisztisp*csáért nem kár.
2011. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dottorre ***** válasza:

Ha két hétért képes hisztizni ,akkor kalap kabát...

Más fél évet is képes kibírni a szerelméért.

2011. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!