Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy hogy szerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy hogy szerettek valakit, és olyannyira szeretitek, hogy bármi áron meg akarjátok szerezni magatoknak?

Figyelt kérdés

És őrültem szeretek valakit és olyan rossz mert a testvérem haverja és mindig jár nálunk és szoktunk együtt bulizni,főzni,és táncolni is szoktunk,nekem mondja el a gondjait, és minig jókat beszélgetünk, de van csaja aki szintén szokott jönni és nem tudok a pasival normálisan beszélgetni,mert le se száll a csaj a pasirol...Abban reménykedem hogy majd egyszer megunják egymást és szakítanak,így a csaj se fog már járni nálunk és a pasi is szabad lesz...de nekem minden áron kell a pasi...

Mit gondoltok???


14/L


2011. máj. 16. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
14 évesen ne pasizz még,,mi lesz veled 20 éves korodra,most komolyan ezen el kellene gondolkodnod és nem oltogatni akarlak.
2011. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Semmi különös nem lesz velem 20 éves koromba,de azélrt néha jól esik ha valakihez odabújhatnék vagy valóban beszélhetnék a gondokról...
2011. máj. 16. 14:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Ilyenek a kamaszok.Nem hinném, hogy ez igaz szerelem lenne, persze benne lehet a pakliban, de egy 14 éves GYEREK még nem igazán értheti ezt.

"Abban reménykedem hogy majd egyszer megunják egymást és szakítanak"

Nagyon gyerek vagy még, inkáb a tanulással foglalkozz.

2011. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor bújj anyukádhoz és beszélgess a jó barátaiddal ,higgy nekem bár nem vagyok sokkal idősebb de 1-2 dolgot már átéltem.
2011. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem pedig egy 14 éves lány már igen is lehet szerelmes. A korához mérten, kicsit más tartalommal, mint egy érettebb ember, de ez is szerelem.

Válaszként annyit, hogy sajnos ez most reménytelennek tűnik. Nem jó arra várni, hogy egyszer te is sorra kerülhetsz. Persze jó ábrándozni, de inkább próbálj más fiút keresni.

2011. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a mai tinik hírből se ismerik a reménytelen szerelem fogalmát.

Ez márpedig annak látszik.

Az is lehetséges, ha egyszer szakítanak, akkor se téged akar ez a fiú, lehet, hogy tényleg csak barátként gondol rád, aki a haver kishúga... kicsit olyan, mintha neki is a húga lennél.

Fáj, és éget, de bele kell nyugodni.


Keress olyat, akihez hozzá lehet bújni, lehet vele beszélgetni, mert így csak elszalasztod a lehetőségét, ha "sorbanállsz" egy olyan szekérnél, amelyik nem vesz fel.

2011. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Voltam az általad leírt helyzetben, 14 évesen :)

Alig egy évet vártam a srácra, amíg tényleg szakított a barátnőjével.

Aztán beszéltünk nyár elején: megtudta, mi a helyzet, és tök kedves volt meg aranyos, mondta hogy ezt át kell gondolnia, és majd keres.

Három hónapig vártam. Aztán megláttam az új barátnőjével.


Ennyit a mindenáron pasiról.

Később meg már persze keresett, amikor találtam szebbet, jobbat...

2011. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lehetetlen,hogy valaki 14éves korában szerelmes legyen. Ugyanúgy vannak érzései egy embernek attól,hogy csak 14éves. Én is 15éves korom óta együttvagyok a párommal immár 15éve és nagyon boldogok vagyunk a mai napig. De,hogy a kérdésre is feleljek szerintem hagyd ezt a fiút hiszen lehet,hogy az igazid ott van az orrod előtt és emiatt a fiú miatt észre se veszed.
2011. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Próbálj beletörődni, hogy nem sok esélyed van rá.

Amúgy az előzőkhöz hozzászólva... 14évesen már kanyarít egy kicsit is a felnőtt élethez :)

14 évesen lett barátom, akivel már hat éve együtt, és a menyasszonya vagyok :)

2011. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na akkor,mégis van még olyan rajtam kívül akinek 14 évesen már volt vagy lesz pasija
2011. máj. 16. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!