Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat, hogyan tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat, hogyan tartjátok fenn, mivel "szeretitek egymást" távolról?

Figyelt kérdés
hogyan fejezitek ki a szereteteteket? mennyit beszéltek? nem rossz h ha pl itt a hétvége és nem tudtok vele lenni, mert akár országok is elválasztanak? h lehet ezt elviselni?
2011. szept. 30. 22:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen.

Hogy fejezzük ki... Úgy ahogy más párok amikor együtt vannak... Csak több találkozást kell ilyen szempontból egybe sűríteni.

Nehezen lehet elviselni, nem is képes rá mindenki...

2011. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért mondtam azt, hogy inkább élek zsíroskenyéren, minthogy a páromtól távol kelljen lenni vagy távkapcsiba kelljen élnem megint.

3 évig csináltam csak hétvégente talizhattunk, xar volt az egész hét ahogy volt! Meg is sínylette a kapcsolatunk, hiába imádtuk egymást. Szerencsére 5 éve egy pár vagyunk és már 2 éve együtt is élünk.

23/N

2011. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
köztünk ezer kilométer van és nagyon nehéz, mert nagyon hiányzik, látok más boldog párokat az utcán és megszakad a szívem, h az én szerelmem nem lehet itt. Sajnos most nem tudunk mit csinálni, egy évig ez lesz még, aztán remélhetőleg változik a helyzet, de addig is mindenféle módon szeretném kifejezni neki h szeretem, ehhez gyűjtök ötleteket :)
2011. szept. 30. 22:12
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Két éve vagyok párkapcsolatban, péntek estétől vasárnap estéig vagy hétfő reggelig vagyunk együtt a rendes heteken. Szabadság, ünnep, hosszúhétvége kicsit dob az egészen.


Minden nap beszélünk msnen vagy telefonon, napközben smsek. Van, hogy a munka miatt a hétvége lerövidül néha, nagy ritkán kimarad 1-1 hétvége. Az nyílván nem jó. Az együtt töltött időt pedig próbáljuk hasznosan, tartalmasan tölteni.


Szeretnék többet vele lenni, de nem mondom azt, hogy beledöglök, hogy nem így van.Januártól ha minden összejön, össze tudunk költözni, erre gondolok mindig. Most diákmunkán vagyok, diploma után ha lesz állásom, cuccolunk. Így a hétvégi munkát is könnyebb elviselni, mert azért van, hogy legyen miből költözni.

2011. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Küld Neki minden héten képeslapot e-mailban. Írj hozzá egy verset is amit Te találsz ki! Ha hazajön akkor menjetek el valamerre. Szíház, mozi stb.
2011. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Mivel közelség csak a testi kapcsolathoz kell, ez segíthet: [link]
2011. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez az utolsó most nagyon fájt...
2011. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%
A távkapcsolat az egy "városi legenda". Sokan hallottak róla, de sikeres, hosszútávú távkapcsolatot még senki se látott.
2011. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk (most olvasom) egy év kibírható, de azért kapcsolatot próbáló dolog.
2011. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

az én barátom két hete ment ki, februárban 'már jön is' haza. napi egyszer, max fél órát tudunk/fogunk tudni beszélni skypeon, szóval erre nem nagyon lesz lehetőség.. ha meglesz a végleges címe, majd küldök neki levelet. egyenlőre nagyon sokat gondolok rá és remélem, hogy érzi :) viszont se karácsonykor, se az évfordulónkon nem tudok neki tárgyi ajándékot adni, félek, hogy eltűnik valahol az éterben :D:D ehelyett viszont próbálok leszervezni valahol egy hétvégét kettőnknek, amiután hazajön.. ha tényleg nem tudtok többet találkozni, próbáld meg lefoglalni magad és gondolj arra, hogy biztos nem lenne boldog, ha meglátná, hogy utána 'siránkozol' :) kitartást !:D

17/L

2011. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!