Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit várjak most ettől? Bármi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várjak most ettől? Bármi tapasztalat, segítség, hogy most mit tehetnék? Én nem akarom elveszíteni!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ezen hónap 22. napján leszünk a barátnőmmel 3 hónapja együtt. A kapcsolatunkról annyit, hogy az első randin már összejöttünk, elcsattant a csók, elég hamar beleszerettem, kábé 2 hét alatt. Ő ezt viszonozta, két nappal az egy hónapos "jubileum" után megvolt az első szex, nekem ő volt az első, neki nem én. Na most, az utóbbi pár napban kissé monotonnak találtam, és ma végül kiderült a probléma: túl sokat vagyunk együtt. Egy suliba járunk, minden szünetben találkozunk, gyakran suli után is. Hétvégeken, pénteken és szombaton délután+este is együtt vagyunk. Elmondta azt is, hogy ezeket a hétvégéket unalmasnak találja, mert semmit nem csinálunk, csak szex, fekvés, evés, stb. Persze azt mind a ketten tudjuk, hogy ilyen pocsék időben nem nagyon van választék a programban, hisz sem én, sem ő nem vagyunk milliomosok. Visszatérve: ma abban állapodtunk meg, hogy szünetelünk. Az előző barátjánál is előfordult ilyen, 2-3 hónap után, hogy kiszeretett belőle. Utána megint minden jó lett, bár az távkapcsolat volt, úgyhogy végül szakítás lett a vége. Ma mikor elváltunk, utánam jött, és mondta, hogy holnap reggel várjam meg suli előtt. Azt is mondta, hogy erről otthon ne beszéljek még semmit. Bármi tapasztalat, segítség, hogy most mit tehetnék? Én nem akarom elveszíteni! Mindketten 18 évesek vagyunk. Köszi mindenkinek!
2009. márc. 12. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hm...Ilyen esetben nemtudom, hova vezet a szuneteles. Szerintem jelent valamit az, hogy unalmasnak talaljatok az egyutt eltoltendo idot. En masfel eve vagyok a parommal, minden nap talalkozunk, hetvegenkent kicsit tobbet (4-5orat)megis egy percet sem unok amit vele toltok.

Volt egy pont talan egy ev korul, hogy ereztem valami hasonlot, de igazabol annak sem ez volt az oka...

Szerintem probaljatok valamivel feldobni a programot, beszelgessetek, nezzetek filmet, setaljatok.

En nem tartanek szunetet, mert szerintem ha ismet egyutt lesztek ugyanez elo jon elobb utobb.

minden jot

18-L

2009. márc. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos szinte semmilyen tapasztalatom nincs, hogy ilyen helyzetben mit tehetnék. Én marhaságnak tartom ezt a szünetet, de ha ez kell ahhoz, hogy megtarthassam, akkor ezt is bevállalom érte. Viszont nem tudom, hogy ez a szünet hogyan fog hatni arra, ami köztünk van. Hajlamos vagyok arra, hogy ami egyik pillanatban fontos volt nekem, az a másikban hirtelen elveszti az értékét. Köszi a választ, várom a többiek véleményét is!
2009. márc. 12. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már... unalmas azzal lenni akit szeretsz? Ezt te sem hiszed el a nődnek ugye? Én majd megőrültem annak idején, hogy minden percet együtt tölthessek a barátnőmmel...

Unalmas lett 3 hónap után az állandó találkozás? Mit meg nem adtam volna csak azért, hogy egy suliba járhassak a barátnőmmel...


Kiszeretett belőled szerintem ennyi. A szünetelés meg egy nagy baromság. Most akkor pár vagytok vagy nem vagytok pár? Egy pár nem szüneteltet, hanem szeretik egymást.


Én elkezdeném a leépítési mutatványt, biztos, hogy nem hagynám magam megalázni azzal, hogy szeretek valakit, az meg szüneteltetni akar, meg 3 hónap alatt kiszeret belőlem és talonba rak... de te tudod.


25/f

2009. márc. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha unalmasnak tallája a veled töltött időt arra nem az a megoldás h szünetelni akar, hanem h próbálja feldobni vmivel. Kérdezd meg h ő mit javasol, mit nem tart unalmasnak, mit csinálna szívesen veled. Nem kell milliomosnak lenni ahhoz h megnézzetek egy filmet, vagy bármi közös programot, sütés főzés vagy vármi :P

18/L

2009. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma beszélgettünk kicsit, és végül mondta, hogy holnap délután talizni szeretne. Belementem, meglátom mi fog belőle kisülni.
2009. márc. 13. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!