Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeség lenne ráírni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség lenne ráírni az anyukájára?

Figyelt kérdés
A srác, akibe teljesen bele vagyok zúgva, sosincs fenn facebookon, a tel.számát(az újat) nem tom, pedig nagyon szeretnék vele beszélni. Hülyeség lenne az anyukájának írni facebookon, hogy szóljon a fiának, hogy jöjjön fel a netre, mert szeretnék vele beszélni?:/
2011. máj. 17. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a srác tudja hogy belé vagy zúgva akkor nem hülyeség viszont ha nem tudja akkor az. Lehet hogy direkt nem megy fel avgy legrosszabb esetben letiltott azért mert nem akar tőled semmit. Ha te úgy látod hogy te is tetszel neki akkor írj rá az anyukájára és kérd el a fiú számát,aztán hívd fel.
2011. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi <3
2011. máj. 17. 22:33
 3/8 anonim ***** válasza:
esetleg kérd el a telefonszámát az anyukájától valami ürügy kapcsán. ez még nem jutott eszedbe? szerintem jobb lenne mint a mond meg a fiadnak, hogy...
2011. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak az a gáz, h a srácot vagy egy éve nem láttam://
2011. máj. 17. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
.Ha elkéred első h szòl a fiànak... ha mevadha akkor nyert ügyed van. De ezt írd, légy spontán: Csòkolom, XY vagyok szeretném elkérni a fia tel. szàmàt mivel sehogyse érem el. Remélem nem gond hogy zavartam ezzel. Üdvözlettel XY. Ürügy lol gyerek te is egy kaszanova lehetsz.... ennyivel el van intézve.
2011. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
most akkor akarsz neki írni vagy nem? döntsd el! ha akarsz akkor ne nyavalyogj kérd el a számát az anyukájától és írjál rá! ha nem, akkor nem...
2011. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy írj neki facebook-on egy üzenetet, hogy mi van vele, mert rég nem hallottál felőle semmit, bla bla.. Ha nincs is chat-en azért biztos fellép, megnézni, hogy mi újság van. Észreveszi, ha kicsit is érdekled válaszolni fog! Vagy nem jó ötlet?
2011. máj. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen hülyeség, és még gyerekes is. Már megint ez a nyomorult facebook. Nincs fent, most mi lesz. Még a számát sem tudod. Most vége a világnak. Mi lenne, ha a régi klasszikus módszert használnád, és személyesen beszélnél vele?

Ha pedig még nem is találkoztál vele csak a facebookon ismerted meg, akkor ez nem szerelem, hanem valami tini lányos fellángolás a gagyi profiljára.

2011. máj. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!