Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A megcsalás után működhet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás után működhet még a dolog?

Figyelt kérdés

Sajnos többször is előfordult velem, hogy az alkohol hatására rosszul döntöttem... a jelenlegi párom kb a felét tudja annak ami volt ( 2 sráccal kavartam->csók) és azon is nagyon ki van akadva... el kéne mondanom a többit is neki, vagy csak fájdalmat okoznék vele? Ha elmondom tuti vége lesz, de ha nem mondom el akkor meg megöl a lelkiismeretfurdalás.... és többet ilyet nem csinálok az fix. Szerintetek? Van ebben a helyzetben "jó" döntés? /am. 4,5 éve vagyunk 1ütt, és elvileg ő részéről nem volt megcsalás, és nem az a visszacsalós fajta../

18/L


2011. máj. 18. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mond el neki, különben ha késöbb jön rá az nagyobb baj lesz.
2011. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mond el és vállald a következményeit. Ez a becsületes megoldás. Ha megbocsájt, az nagy dolog, eztán nagyon értékeld őt.

Én nem tudnék megbocsájtani.


23/F

2011. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha biztos vagy benne h nem tudódik ki, akkor tartsd a szád, és a lelkiismeret furdalást csak magadnak köszönheted. Ha nagylány voltál ahhoz h megcsald akkor legyél ahhoz is h titokban tartsd. Nem hiszek a teregetésben, szerintem mindenkinek magának kell megbírkóznia azzal a sza.ral amit magának csinált.

Ezek a nagy vallomások semmire nem jók, de tény ha van esélye annak h mástól tudja meg vallani kell.

2011. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van egy kicsi esély is arra, hogy megtudja mástól, akkor mondd el! De hangsúlyozd, hogy nem szakítani akarsz, hanem megbántad a hülyeségedet.
2011. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. arra hogy megtudja nagyon kicsi az esély, szal lehet a trógerebb megoldást választanom... és a jövőben meg jó leszek.
2011. máj. 18. 17:29
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Az h eltitkolod nem a trógerebb megoldás sztem. Az a trógerebb ha vallasz. És pont azért mert az h vki bevallja az ilyesmit, nem azért teszi, mert úgy gondolja h joga van a másiknak tudni, hanem mert nem bír a lelkiiseretével, ahogy te is mondtad. Tehát végső soron önzőségből mondja el. Holott senkinek nem segít avval h elmondja. Persze lehet engem támadni, de jobb nem tudni az ilyet. A lónak négy lába van, mégis megbotlik néha. Fölösleges fájdalmat okoznál neki, nem bízna benned (jogosan amúgy) stb. Amúgy sokkal nagyobb büntetés sztem magadban tartani, mert az téged bánt. Tanulj belőle, és ha kell NE IGYÁL, mert semmi jó nem származik belőle úgy látom.
2011. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szánalmas hülye k.rva. Miért kell mindig a ribancságot a piálásra fogni? Fogadd el, hogy egy könnyű vérű szemét vagy és ne keress kifogásokat!

Az a minimum, hogy lelkiismeret furdalásod van. Úgyis ki fog derülni, de én a helyében biztos, hogy kirúgnálak a p.csába. Ha szeretsz valakit nem smárolsz másokkal és nem keresel béna kifogásokat. Ha nem mondod el és úgy derül ki, akkor egy gerinctelen ribanc leszel a szemében és joggal rúg ki. Ha elmondod, akkor talán lesz olyan hülye, hogy megbocsájt.

2011. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20.39 neked komoly gondjaid vannak :D Mi van, csal a nőd??? Sztem nem árt ha az ember tud megbocsájtani de te dolgod, azt majd ha 1x te lépsz félre...persze tudom, te soha, akkor h fogsz kuncsorogni!! :DD
2011. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jó oké, én elfogadom a kritikát.. de azért ne alpáriasodjunk please:D tudom egy szemét voltam, de te sose tettél olyat életedben amit megbántál/szentként éltél eddig...? :P csak mondom h utána ítélkezz:)
2011. máj. 18. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!