Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves fiúk, milyen stílus jön be neketek?

Figyelt kérdés

a, viccelődős, bunkósággal viccelődős (ez egy fajta, aki ismer ilyet, az tudja, mire gondolok)


b, komolyabb, okos, akiről értelmes dolgokról tudsz beszélgetni


2011. máj. 18. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
B.
2011. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ja és őszinte válaszok!
2011. máj. 18. 18:42
 3/20 A kérdező kommentje:

(az őszintét nem az első válaszra értettem)

am kort is lécci

2011. máj. 18. 18:43
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

B.

A bunkó és beképzelt lányokat vmint a hülyéket ki nem állhatom. Lehessen ink. vele értelmes dolgokról beszélni, ne állandóan a hülyeség menjen. De sajnos manapság kevés komoly lány van 14-18 életkor között. :(

16/F

2011. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Bretso ***** válasza:
63%
B, de okos egyébként a kérdés, mert mi itt egy névtelen oldalon, úgy, hogy egyáltalán nem ismerünk téged, valószínűleg tudni fogjuk mit is takar az a). De legalább tudjuk, hogy te az ostoba kategóriába tartozol.
2011. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nekem meg az a bajom, hogy én a b, tipusba tartozom és azok a fiúk, akikket ismerek, mind az a, ra buknak (kinézettől függetlenítve)
2011. máj. 18. 18:46
 7/20 ameoland ***** válasza:

Az imént válaszoltad meg a kérdésed. "akiket ismerek"

Ismerkedj meg másokkal. Egyébiránt, irtó ritka, ha ebben a korosztályban egy, a korához viszonyított érett embert találsz. De ez nem bűn, ez a kor ezt a viselkedési formát hozza magával az esetek magas hányadában.

De, hogy én is válaszoljak.. én szeretem ezt vegyíteni. Nagyon jó dolog, ha az ember képes mindenről beszélni a másik féllel, de ha nincs benne a humor a kapcsolatba, az egy idő után száraz, és unalmas is lehet. Persze, ezt csak én látom így.

16/F

2011. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Talán nem jó társaságban vagy? Tudod: az ember a barátait saját maga válogatja meg.
2011. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem a társasággal van baj, azt tudom, és elég sok fiút ismererek és nem vagyok zárkózott... de ha pl. többen a baránőimmel találkozunk fiúkkal, akkor mindig rögtön azok kerülnek előtérbe, akik egyfolytában hülyülnek és nagyon közvetlenek
2011. máj. 18. 19:01
 10/20 anonim ***** válasza:

Igen, ez így van.


De:


Aki hülyül/közvetlen, az nem egyenértékű a bunkósággal viccelődővel.


Továbbá:


Sajnálatos tény, hogy manapság lényegében megfordultak a nemi szerepek. A férfiak nem hajlandóak udvarolni, a nőknek kell ezt megtenni, a férfiak meg csak azokat a nőket veszik észre, akik nyomulnak rájuk.


Vannak kivételek, te legyél türelmes.

2011. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!