Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves lány vok és nekem ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány vok és nekem ő az első fiúm és még csak 3 hónapja járunk, de már nem tudom, néha azt érzem, h nekem már nem tetszett még járni nem kezdtünk (tipikus fiú stílus). Érdemes még folytatnunk?

Figyelt kérdés

De nem tudom elmondani neki nem akarom megbántani és tudom h ez kettőnkön múlik, de...és annyira boldog volt mikor járni kezdtünk.....

Előre is köszönöm a válaszokat...


2008. júl. 20. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kapcsolatban az őszinteség a legfontosabb. Azzal sokkal inkább megbántod a "barátodat", ha úgy találkozgatsz vele, hogy Te nem érzel iránta mélyebben, ő pedig irántad igen.

Lehet, hogy az őszinteség eleinte fájdalmat okoz, tehát biztosan rosszul esne a srácnak az elutasítás. De ez amiatt van, mert ő úgy érzi, hogy csorba esett a hiúságán. Viszont ha úgy adod elő magad, hogy ezt ne érezze, (pl.: "nem arról van szó, hogy nem tetszel, egyszerűen részemről nem működik tovább ez a kapcsolat" vagy "még úgy érzem, túl fiatal vagyok, és tapasztalatot szeretnék gyűjteni"), akkor jó esély van rá, hogy barátokként váljatok el.

Egy kapcsolat csakis úgy működőképes, ha mindkét fél akarja a másikat.

2008. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolj egy kicsit magadra is, ne csak arra, hogy mekkora sebet ejtenél az ő lelkén ezzel! Ha 3 hónap alatt nem szeretted meg, nem valószinű, hogy változnak az érzéseid. A tény, hogy ő viszont szeret téged. Mi lesz, ha nem szakitasz vele, és továbbra is a barátnője maradsz?? Lehet, hogy ő éveken át is megmaradna melletted, mig te nem szereted őt. Nem csak neki lesz rossz, hogy nem tudsz neki elég szeretetet adni, hanem neked is, mert neked másra lesz szükséged nem rá. Három hónap még nem túl sok idő, ha most kilépsz, még lesz esélyed arra, hogy igazán szerelmes légy valakibe.
2008. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy akkor sokkal nagyobb csalódást,meg fájdalmat fog érezni,mikor majd kiderül,hogy te még úgy voltál vele x időt,hogy nem szeretted,meg nem is tetszett neked már rég óta...Hidd el,sokkal jobb lenne ezt most megmondanod neki,mint később.Az őszinteség fontos dolog.Így is rossz lesz neki,de sokkal jobb most,ha úgy van,hogy neked már nem tetszik stb.véget vetni ennek,mint később,amikor már még jobban benne vagytok ebben(főleg ő).
2008. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ha vkit érdekel akkor szakítottam vele

de rá egy évre újra összejöttünk és lassan 2 éve együtt leszünk:$$

2010. dec. 1. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!