Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segitenétek a párotokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segitenétek a párotoknak ha féltékeny lenne, és változni szeretne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

én lennék a féltékeny lány, és szeretnék változni. viszont nem tudom hogyan kéne. mondtam páromnak hogy segitsen, de azt mondta h nem tud,mert nekem kell megoldanom...

ti hogyan segitenétek a kedveseteknek????

LÉCCI!!!!!

köszi


2011. okt. 10. 21:41
 1/6 Pedobearrr ***** válasza:

Hát én annyit tudtam segíteni ezen hogy megnyugtattam magam hogy nem hiába van velem és nem csalt meg eddig akkor most se fog.

Ha mégis ott az a kis szorongó érzés akkor nyeld le. ne mondd ki amire gondolsz. (: nekem bevált.

2011. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bemutatnám neki a másik barátnőmet, most már úgysem féltékeny :D


Ok, ez gonosz volt.


Szerintem szimplán önuralom kérdése.

2011. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 menta34 ***** válasza:

A féltékenység mögött sokszor van valós aggodalom. Pl. nem érzed magad elég szépnek vagy elég jónak az ágyban és attól félsz, hogy talál szebbet, jobbat, stb. Szerintem a megoldás nem az, hogy fojtogatod a féltékenységgel, hanem, hogy megteszed ami tőled telik, hogy téged akarjon. - és ha netán mégis kevés lennél és mást választ egyszer akkor legalább a tudat meglesz benned, hogy megtetted ami tőled tellett.

Ja és még egy fontos gondolat, ami kicsit ellenkezik az előzővel:) szóval tedd meg ami tőled telik, DE ne teljesíts erőn felül, add magad de ne akarj görcsösen több lenni, mert hosszú távon az nem működik és később csak a koppanás lesz nagyobb.

2011. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

probáltam lenyelni, tudom, h nem csalt meg, de akk is ott az érzés. második:nem gond már megkaptam egy párszor:))

am nem vagyok csunya, soso szép vagyok, az ágyban sem teljesitek rosszul:)

sokan mondják, h szép vagyok higgyem el.... lassan kezdem is! mostanában szexisebben öltözök:)

de már az megőrit amikor más lányokkal beszél!:( ez nagyon zavar!!!!! szeretnék változni de egyedül nem megy!!!

a párom mit tegyen szerintetek??

2011. okt. 10. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet (nekem kell változnom). Nekem segít az, amikor a párom megdícsér, kimutatja, mennyire szeret. De szerintem már az is félsiker, ha nem dícsér, sőt nem is beszél neked más lányokról. Tudom milyen nehéz a helyzeted (pedig szerintem neked sincs okod féltékenynek lenned), de gondolj arra, hogy a féltékenykedéssel taszítod el magadtól a legjobban.

20/L

2011. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi!:)

tudom h ezzel csak rosszat teszek!

és tényleg nincs miért féltékenynek lennem! de akk is.. annyira félek! h bármi rossz történik velünk!:(

2011. okt. 15. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!