Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a páromnak, hogy vége?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok aki 4,5éve párkapcsolatban él,A fiú nagyon komolyan gondolja,hogy feleségül vesz,meg gyerekek.Én még nem akarom magam elkötelezni,Hogyan mondjam meg neki ,hogy vége,annélkül hogy nekem is rosszul essen és Ő is megértsen engem...???
2011. máj. 19. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
drágám. nem akarom elkötelezni magam, ezért vége.
2011. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Valamelyikőtök biztos "megsérül". Viszont, ha a fiúnak ilyen vágyai vannak és ez elöl akarsz elmenekülni, akkor minél előbb tedd meg, mert később már sokkal nehezebb lesz.
2011. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt fájdalommentesen nem lehet. Túl kell rajta esni. Csak őszintén. Úgy a legkisebb a bántás.
2011. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

...figyelj..én még nem akarom elkötelezni magam, fiatal vagyok, még élni akarok.. viszont megértem, hogy már te ilyen dolgokra vágysz..szóval azt hiszem vége..


De ami a szíveden az a szádon..ne betanult szöveget mondj.

2011. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nielindi ***** válasza:

ez hülye szöveg, h nem akarod magad elkötelezni, azért legyen vége. nem szereted már, nem kell tulbonyolitani. ha szeretnéd, akkor megbeszélnéd vele, h te még nem gondolkozol ilyenen. majd egyszer, ha még együtt lesztek 5 év mulva, akkor beszélhettek a gyerekről, házasságrol.

ha nem tudod vele elképzelni a jövöt, nem tudom, h mit keresel mellette már 4,5 éve. gondolom nem tegnap jutott eszébe a srácnak, h el akar venni feleségül.

2011. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, h. itt nem az elkötelezettségen van a hangsúly hanem azért mert nem szereted,mert ha enm akarnál házasságot,de szereted akkor vele maradnál és várnál még pár évet.Ha nem akarod h. nagyon sérüljön akkor inkább az elején változz meg, ne hívogasd telefonon, utasísd vissza, kevesebbet talizzatok,ne mond neki h. szereted,szóval változz meg.Ha pedig szereted akkor ne hagyd el hanem várd meg amíg úgy érzed kész vagy rá.Persze megteheted azt is h. azt modnod neki, h.te rájöttél h. túl fiatal vagy és nem vagy benne biztos h. meg akarsz állapodni,mert te magad se tudod mit akarsz,de úgy érzed szükséged van szabadságra ezést szakítassz vele.De az tuti ha így nagy szerelem közepette mondod ezt neki akkro sérülni fog,de legalább is nagyon fog benned csalódni.Szóval én az első tanácsomat ajánlanám, lehet hosszabb ideig tart,de kevésbé drasztikus.
2011. máj. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ajánlatokat:)
2011. máj. 19. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!