Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátom már nem mondja olyan sokszor, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Lassan 7 hónapja avgyunk együtt és a 6. hónap elején veszekedtünk elöször amikor bennem felgyült a sok rossz és mind rázúdítottam deh utánna bocsánatt is kértem deh azota nincs minden rendben. Már nem ugy köszön el ahogy régen. Távkapcsolatban élünk és csak hétvégente találkozunk deh akor is más. Nem mondja h szeretlek csak ha megkérdezem avgy én mondom elötte:S Meg kérdeztem még a kapcsolatunk elején h ha emgcsalna elmondaná e és azt mondta h igen. Miért van ez? Megcsalt? Vagy nem szeret már? segítsetek. Egyre rosszabb... ELöre is köszönöm.
2008. febr. 17. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ez szar ügy mert már a veszekedések után mindig " enyhül" a szerelem :S én is igy jártam először sokszor mondtuk egymásnak h szeretlek azt veszekedtünk utána már egyre kevesebbet mondtuk h szeretlek aztán végül vége lett:S sorryka ha kicsit "értelmetlenül, bonyulultan " irtam le:S
2008. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én az előttem szólót cáfolnám a veszekedésekkel kapcsolatban.mi is sokat veszekszünk,de mintha ez is erősítené a kapcsolatunkat,hogy megtudjuk oldani.Én azt mondom kérdezz rá egyenesen és kiderül mi a baj.

Ja mi 1.5 éve vagyunk együtt.szerintem jó bizonyíték.

2008. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a második válaszoló vagyok.

és nem csökkent a szeretlek szavak száma.sőt nőtt.

2008. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válazokat, és megkérdeztem sé azt mondta szeret csak sajnos nem láttam meg nem halottam mert mivel nem tudunk találkozni igy csak msn en beszélünk és ott bármit lehet mondani... és egyre rosszab a közös képünket is kivette myvipröl meg ilyenek...:'(
2008. febr. 18. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!