Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szünetet akar, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LOlEE kérdése:

A barátom szünetet akar, de félek, hogy szakítás lesz belőle. Mit tegyek, hogy ne ez legyen belőle?

Figyelt kérdés
15 évesek vagyunk, de eddig minden rendben volt köztünk. Most volt egy veszekedésünk (első nagy veszekedés) mert (egy osztályba járunk) nem tudom elnézni, ahogy kb az összes osztálytárnőm őt ölelgeti és a karjába csimpaszkodnak. Nagyon fájdalmas volt, amikor mondta, hogy szünetet akar, mert a mindennapos találkozások miatt csak érezni akarja, hogy hiányzok-e neki ha egy ideig nem beszélünk. Lassan itt a nyár és aztán meg külön iskolába megyünk, de túlságosan szeretem ahhoz, hogy elszakadjak Tőle. Kérlek SOS segítsetek, hogy mit tegyek.
2011. máj. 19. 17:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
A pasid egy nyomorék.
2011. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le és beszéljétek meg. Amit mondott, az lehet, hogy finoman fogalmazva nála a szerelem végét jelenti. De lehet, hogy csak valóban szünetet akar, bár szerintem ilyen igazán nincs. Remélem tisztázzátok.
2011. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az egyik tanárunk, akinek egyszer kiborultam (elég bizalmas viszonyban vagyunk) azt mondta, hogy még látja a szemében, amikor rám néz, hogy szeret. Az a gond, hogy az iskolában nem tudjuk megbeszélni, mert valami/valaki mindig megszakítja a beszélgetést, iskola után is az összes haverunk ott van, akik nem értik meg, hogy most hagyjanak, és sulin kívül meg nem tudunk találkozni.

Mit tegyek, most?

Hagyjak neki békét, vagy holnap is nyaggassam hogy beszéljünk. És még valami. Írtam egy levelet, amiben elmagyarázom, az indokait, és nem tudom hogy elküldjem-e...?

2011. máj. 19. 18:11
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
őrizd meg a méltóságod.mondd meg h döntse el, h kellesz-e neki, vagy mehet a fenébe. nehogy már ott maradj tartaléknak, míg a többi lány koszorújában élvezkedik
2011. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Pedig ezt csak megbeszélni lehet. Csak össze kéne jönnötök. Ha meg nem akar, akkor az egyértelmű jelzés, hogy sajna, vége.
2011. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egy dologért érdemes szüneteltetni, hogy ami megcsalás az ne legyen az. Mellesleg így nagyobb a szétmenés esélye mint a hétköznapi megcsalásnál. Mert nincs ápolva a kapcsolat és elvadul.
2011. máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja és egy fiúval egy lány ezt megbeszéli röhely. SAJNOS!
2011. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Járj mással.
2011. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De hát én őt szeretem!
2011. máj. 20. 19:10
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát kislány meg kell, hogy modjam, hogy én is csináltam ilyet 15 évesen..

1 hét szünetet kértem a lánytól mert sokat veszekedtünk és pont volt egy jó lehetőségem amit kihasználtam és nem bántam meg.

De én azért szünet után bevallottam neki, ill. lebuktam de mind1...

2011. máj. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!