Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy csak szünetet kérjek?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, a barátom pedig 28 éves. Ott kezdődtek a gondok hogy akárhol voltunk mindig megjegyezte hogy ez a lány tetszik neki, és ilyenből elég sok volt. Én pedig nagyon féltékeny típus vagyok. Azért is ideges voltam amikor az exével beszélt neten és azért is csinálja. Nincs tekintettel az én érzéseimre. Ennyiből elmegy 1 buliba ott száz hogy megtetszik neki valaki mert neki mindenki tetszik szinte, és meghúz 1 csajt. Hiába mondja hogy engem szeret, ezt nem tom elviselni. Szakítsak vagy szünet vagy semmi? kérlek segítsetek !!!
2011. aug. 24. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy ez neked így nem jó és változzon meg mert így el fog veszíteni....ha ettöl nem tér észhez akkor nem is téged szeret
2011. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hatha megnezi csak akkor nerm ertem mi a gond ha mast is csinal ertheto vagy de a szunet hulyeseg vagy rugd ki vagy ne...
2011. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem bizol benne vagy legalábbis magadba. lehet téged akar meggyőzni h ő mekkora érték h eztmegezt a lányt is megkaphatná de veled van. vagy egyszerűen tényleg szép lányok.és nincs azzal baj ha megnézi hűséget fogadott nem vakságot. persze kicsit bunko h ezt előtted csinálja.bár vannak olyan kapcsolatok ahol ez belefér de ezekszerint a tied nem ilyen ezt mond meg neki. a másik viszont ennyi lány tetszik neki és mégis veled van. (gondolom nem csalt meg) tehát te mégicsak több vagy azoknál a lányoknál akiket megnéz. bár asszem ugyanezt elmondtam egy másik kérdésednél is (ha nem te voltál akkor bocs)
2011. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mert így ha sorolgatja ki tetszik neki, és mondjuk haverokkal elmegy bulizni akk nem tok megbízni benne így, tuti meghúzna egy csajt
2011. aug. 24. 11:23
 5/9 anonim ***** válasza:

A féltékenység a te bajod. Hűséget fogadott, nem vakságot. Veled van, nem a többi csajjal és nem az exével. Ha ezt nem tudod feldolgozni, az a te problémád.

Ha nem bírod elvisleni, rúgd ki. A szünet nem fog működni, szünet ugyanis = legalizált megcsalás. Mivel nem vagytok együtt, azzal fekszik le, akivel akar, mert nem csal meg. Ezt meg végképp nem fogod tudni feldolgozni.

Ha szereted, azt javaslom, dolgozz az önbizalmadon, mert a féltékenység önbizalomhiányból ered. Ha nem tetszik, amit csinál, akkor viszont zárd le a kapcsolatot egyszer s mindenkorra, de ne reménykedj abban, hogy sírva fog visszakúszni hozzád, mert abból nagy pofára esés lesz.

2011. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy még velem van, de mondjuk elemgy buliba és megtetszik vki neki, én nem leszek ott akk meghúzza értitek? oké h tetszik neki pár csak, vagyis inkább jópár csaj, de legalább ne mondaná elöttem!!!!!! am meg ha ennyi lány tetszik neki, akk elöbb utóbb megcsal ezt akarom megelőzni
2011. aug. 24. 11:25
 7/9 anonim ***** válasza:

A "szünettel" nem sokra mész. Mondd el a párodnak, hogy bánt téged az, hogy semmibe veszi az érzéseid. Ha ezek után sem hajlandó változtatni, hagyd el.


Nekem egyébként az jött le a szövegből, hogy a srác úgy kezel téged,mintha a haverja lennél. Szerintem nem szerelmes. Ráadásul még bunkó is...

2011. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem úgy kezel engem mert azért szeretget is
2011. aug. 24. 11:36
 9/9 Schubell ***** válasza:

A párkapcsolatban nem vakságot fogadunk hanem hűséget! Ameddig csak mondja, addig vedd félvállról. DE!! Soha ne engedd el nagyon.. Ameddig hiszel neki, addig a kapcsolatotok biztonságban van. ;) A féltékenységgel hagyj fel! Ugyanis kapcsolat gyilkos.. Tapasztalatból tudom. És ha azt akarod hogy ebből ne legyen bajod, ne féltékenykedj.. Mert kiszeretsz belőle, és a végén azt se hiszed el amit kérdez. Pedig lehet csak bemesélted magadnak azt a szituációt, ami valójában, még csak a gondolatában sem járt.


Az hogy megmondja, melyik csaj tetszik neki előny. Mert őszínte veled. Viszont nem ismerem annyira, hogy megmondjam, megtudna-e csalni téged.

2011. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!