Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal lassan 1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal lassan 1 éve vagyunk együtt. Úgy érzem hozzá akarok menni. De tudom hogy korai lenne 18 vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
mióta tart a kapcsolat egy kicsit több infot ő akarja???
2011. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Várjál még,én is így voltam egy év után, 20 évesen. És szerintem más is. Fog ez még változni, ne aggódj. Ritkán megesik,hogy együtt maradnak így,de nagyon ritka..én azért szurkolok nektek!
2011. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Légyszíves, több infót!
2011. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
június 22.én leszünk 1 évesek.Tudom hogy korai csak van bennem egy olyan érzés hogy milyen jó lenne.én 18 ő 22
2011. máj. 19. 19:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem korai. Persze el is lehet válni ha úgy alakul, de minek? Sztem még várj, én 22 vok, 4 éve van barátom, együtt is lakunk, de most se mondanék igent, mert azért sztem kell még idő ahhoz h tudjuk működhet-e ez "egy életen át" Ráadásul nagyon fiatalnak érzem magam a házassághoz, meg az azzal járó nagy szavakhoz.


És nem nem az a baj h nem szeretem eléggé, mert igen, csak a házasság gondolata rémisztő még

2011. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is eszembe jut számtalanszor, hogy milyen jó lenne :)

én is 18 vagyok, a szerelmem 23.. és nem egyszer szóba is jött már, hogy majd mi lesz.. mármint hogy tervezgetünk bőven...

de én egyenlőre attól is kimondhatatlanul boldog lennék, ha összeköltözhetnénk :)

2011. máj. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és mi július 23-án leszünk egy évesek (bocsi, ez kimaradt) :) - utolsó voltam
2011. máj. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Még várj! Ez nagyon felelős döntés! Költözz össze vele és ha fél év után is jól megvagytok még egymással egy lakásban és a pasi is akar házasodni, akkor jöhet az eljegyzés.
2011. máj. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jaj ez majd kialakul de nekem van egy osztálytársam akinek a szülei már gimi óta ismerik egymást és már voltak osztály találkozón is együtt és 3 gyerekük van. Szóval szentem sosem korai:P
2011. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Klayura válasza:

hát...mi már vagyunk bőven egy évesek...és bár én mióta megláttam hozzá akarok menni és ő is akarja DE

amíg nincs saját lakásotok nagyjából fix állásotok addig nem érdemes.én is szeretném nagyon de tudom hogy ezek fontosak és én is azt ajánlom hogy elöször csak költözzetek össze és ha fél év után is megőrültök egymásért csak akkor kezdjétek el a szervezést:)

sok szerencsét

L/18

2011. máj. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!