Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet mondani, ha olyasval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet mondani, ha olyasvalaki kezd el flörtölgetni velünk, akiről tudjokát, hogy van párja?

Figyelt kérdés
Fiúk, s lányok válaszát is várom.
2011. máj. 19. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Én: mit szeretnél?

Ő: téged

Én: kopj le

2011. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
35%

Attól függ, te mit szeretnél.

Ha neked is bejön, és látod, hogy van jövőtök, akkor – nem szép dolog, de – hajrá, sok boldogságot. A harmadik majd túl lesz rajta.

Ha neked nem jön be, akkor STOP tábla, nyilván. Bár, ha nem lép át egy határt és csak oda-vissza kacérkodás, szerintem az belefér (rengetegen csinálják ezt).

2011. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg mit akar, hogy jön ki a párjával. Lehet, hogy már nincsenek is igazán jobban és ha össze jönne vele a következő kiszemelt akkor lépne.
2011. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a legjobb szitu ha emellett neked is van párod... elég kellemetlen, én ilyen emberrel nem jönnék össze, mert valószínűleg velem is ugyanezt csinálná, hogy a hátam mögött csajozik/pasizik. Ezt meg is mondanám neki...

vagy ha esetleg bejön az "olyasvalaki" akkor miért ne? Bár elég bunkó dolog elvenni már párját, ráadásul ha az illető nő, és nagydarab barátja van, akkor még félhetsz is.

Tedd ahogy jónak látod:)

2011. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Valszeg pont ilyen "hűséges" lenne hozzád is..
2011. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamóca. ***** válasza:
+ és a barátnőd ehhez mit szól? +
2011. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 napietus ***** válasza:
83%

ha csak egy ártatlan flört, abban nincs semmi (sz*r hely lenne ez a világ, ha már flörtölni sem lehetne). tovább meg nem mész (tehát nem érinted meg, meg ilyesmi). kettőn áll...


29/N

2011. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahányszor csak lehet, tereld a beszélgetést a párjára.
2011. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%
Csak annyit mondj neki, hogyha többet szeretne szakítson a barátnőjével mert nem leszel miatta egy büdös ribanc. Ha meg nem akar szakítani akkor csak szórakozik veled. Ebben az esetben keress valakit és veresd meg vagy ha jó erőben vagy te is beverheted a fejét mert az ilyen patkányok nem érdemelnek mást. De az is lehet, hogy csak úgy flörtölget és nem akar tőled többet, és ez még nem megcsalás.
2011. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!