Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnak ilyenkor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak ilyenkor az egyedülálló, csalódott lányok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sokan vannak. Ismerek is egyet, de le sem szar pedig csak segíteni akarok neki. :D
2011. máj. 19. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mikor ilyenkor?

Kicsit bővebben.?

2011. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mondjuk most este. lógnak fent facsebukon, oszt nézik a semmit, vagy mit?:D
2011. máj. 19. 23:06
 3/14 anonim ***** válasza:
Na és, hogy szeretnél segíteni neki? Te fiú vagy vagy lány?
2011. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálnak? Mindjárt elmennek aludni, hogy holnap estétől kezdve kedd reggelig bulizzanak:D

És az egyedülálló, csalódott fiúk meg ilyenkor este mit csinálnak? GYK-n lógnak, és nézik a semmit?:(

2011. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 napietus ***** válasza:
gondolom alszanak, késő van :) kivéve, akik szakmabeliek, mert holnap lesz az szja bevallások leadási határideje :P:D ők dolgoznak. ha egyedülállóak, ha nem...
2011. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülálló vagyok. Nem szarozok ilyenekkel, mint a fb. Herótom van attól, hogy mindenki ezzel a szarral meg az msn-nel buzul.


Jelen esetben, itt vagyok és válaszolok neked.

Amúgy meg gondolkodom, hogy miért szívom mindig meg.

2011. máj. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
csak van egy csaj aki bejön, csak sosem válaszol msnen, de mégis megtart. annak miértelme?:(
2011. máj. 19. 23:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem akar bunkó lenni, hogy elküldjön, sok időt spórolsz magadnak, ha nyugton hagyod... Feltéve, ha összeakarsz vele jönni... Ha csak barátilag akarsz közeledni, akkor érdemes ezt tisztázni, aztán írni fog valószínűleg.
2011. máj. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az oldalt olvasgatom vagy blogot írok. Előbb msnen voltam, de már senki sincs. Fb.on nem vagyok fent.


19/l

2011. máj. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
őszintén? benedvesedek már a gondolatra is, hogy milyen bulikba megyek holnap és szombaton, valószínűleg milyeneket fogok kefélni és közben sajnálom a kapcsolatban élő barátnőimet, hogy egy újabb unalmas péntek estét töltenek el a pasijukkal valami unalmas programon, aki féltékenységből nem engedi őket egyedül bulizni;)
2011. máj. 20. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!