Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám legyőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám legyőzni a beteges féltékenykedésemet?

Figyelt kérdés

Annyira féltem a barátomat,hogy már néha úgy érzem idegösszeroppanást kapok.ő meg abszolút nem féltékeny,soha egyetlen egy célzása sem volt,hogy az lenne.ez bevallom nagyon rosszul esik.

Én viszont már attól is ideges leszek ha ránéz egy lányra.megtudnék őrülni már minen apró hülyeségtől.

Mit tudnátok ajánlani,hogyan győzzem le ezt az érzést,mert így boldogtalan vagyok,s félek ezzel Őt is elveszítem.

Köszi


2008. febr. 18. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát teljesen megértelek. Szerintem 2 lehetséges dolog van:

1. nem bízol benne.

2. nem bízol magadban (hogy téged tud úgy szeretni hogy nem csal meg stb., vagy mert legbelül te is meg tudnád tenni amitől őt félted.)

Amikor érzed hogy elönt a féltékenység, csak próbálj lehiggadni, lélegezz lassan, gondolj arra, hogy bízol benne, szeret téged téged, ez a mérgelődés nem vezet sehova.

Másik. Ha meg el akarna menni, meg akarna csalni, amúgy sem tehetnél semmit. Inkább mutasd meg neki, milyen bátor vagy, hogy nem törődsz azzal, kire néz rá mikor, nem törődsz ilyen pici hülyeségekkel, és kedveskedj neki, stb. hidd el jobban fogod magad érezni. Ja, és kérdezd meg tőle, ő hogy csinálja hogy nem féltékeny?

2008. febr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek az előttem szólóval.Ki kell békülnöd magaddal,és bíznod kell a párodban.Sajnos erre más módszert nem ismerek, de már az is fél siker, hogy eszrevetted magadon.sok sikert, és BIZALMAT!!!
2008. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ez nálam is így van, próbálom nem mutatni neki! Belül meg sokszor én is úgy érzem, hogy megőrülök :) És tudom, hogy én őt nem csalnám meg sosem!!

Próbálj elszáémolni magadban 10ig, és jusson eszedbe az sok kis figylemesség amit érted tesz meg, ezzel biztosíthatod magad, hogy szeret téged! hajrá

2008. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%

Már itt a pasiban van a hiba.Ha még egy kicsit sincs benne féltékenység akkor nem biztos,hogy tartós lesz a kapcsolat.Nem akarlak megilyeszteni,de ez igy van.Csak azok a pasik igazán szeretik a barátnőjüket,akik féltékenyek is.

Az én pasim nagyon féltékeny még azt sem bírja elviselni,ha más fiúk rámnéznek.Én meg azt nem birom elviselni ha őt meg a lányok környékezik.Ami a legrosszabb most itt van a második csaj aki leakarja csapni a kezemről a pasimat.De én ezeket a dolgokat fenyegető telefonhívással elintézem :)

Tudom hogy a pasim szeret engem.Többször is volt olyan alkalom ha akarta volna megcsalt volna de nem tette :)

Ha szereted harcolj érte hogy a tiéd lehessen!

2008. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem válaszolóval teljesen egyetértek.Velem is pont így van,csak én nem telefonnal intézem el,hanem megmutatom hogy mi mennyire szeretjük egymást,senki nem választhat el minket...stb.A csajok ezt látják s lekopnak.Volt 1 csitri aki játszotta az eszét a pasim előtt.1x írt nekem,msnen,s szóba jött a pasim.Leírtam neki hogy minket nem választhat el senki,nemsokára összeköltözünk,imádjuk egymást...stb.Azóta kussol a csaj.De ribi a csaj.Na mindegy!Harcolj!Nem könnyű!
2008. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki féltékeny típus, annak önértékelési problémái vannak. Én sosem voltam féltékeny, és a párom sem az. Miért kéne attól görcsölnöm, hogy megcsal, vagy lelép? Tudom magamról, hogy elég jó lehetek neki, nem kell neki új utakra mennie.

Másrészt pedig ha féltékeny vagyok, attól még megcsalhat akármikor. Főleg ha még hülyén is viselkedem.... Nem tudom lányok, szerintem a féltékenység nem egy szeretnivaló tulajdonság...

2008. febr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!