Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet legyőzni a lustaságot egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A párom haverjának a barátnője nagyon szeret fotózni,de mindnet, ért is hozzá.Ilyenkor úgy irigylem h. ilyen "klassz csaj".Én is szeretnék vmi olyat csinálni amitől nem tűnök unalmasnak,de fogalmam sincs mit tegyek,mert meló után már semmi kedvem sincs semmihez.A párom se csinál semmit és így olyan "uncsi az élet".Egyszerűen nem tudjuk megélni a szabadidőnket.Van h. unatkozunk,de mégsincs kedvünk csinálni semmit.Ráadásul annyi tervem van(régen festettem,sportoltam,élveztem a sulis kirándulásokat, színház stb.amiket szeretnék újra átélni,idegennyelvet is kellene tanulnom),de sose jutok el odáig h. elkezdjem,mert lusta vagyok elkezdeni :-(

Mindig beszéljük, h. jó lenne kiköltözni külföldre,de én nem merem itt hagyni az állásomat és közel se biztos h. ott jobb életünk lesz.

Szeretnék olyan ember lenni aki izgalmas, tele kalandokkal és élményekkel, tele hobbikkal stb.De ha van időm akkor inkább alszok vagy punnyadok...:-(


2011. febr. 24. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre nincs más módszer, mint kitűzni magad elé célnak, hogy ezt vagy azt fogod csinálni, és elkezded.

Átérzem a helyzetet, velem is hasonló volt. De szerencsére sikerült pár dolgot elkezdeni, remélem követni fogja a többi is.

Nekem a legnagyobb félelmem az volt, hogy eleve elfáradok a nap végére, hogy vállaljak még pluszban bármit? De érdekes a dolog, mert egyáltalán nem vagyok fáradtabb, mintha nem csinálnám ezeket. Csak az esti gyk-ról kellett lemondani, mert mivel tegnap elmentem énekelni egy ismerős kórusába (nálam pl. ez az, amit "újrakezdtem"), 10re értem haza, és az itthoni dolgaimmal kb. fél egyre végeztem. Most meg meló...

Tény, hogy fárasztó, de közben iszonyú jó is. Győzd meg magad erről és kezdj bele valamibe! Tényleg jó lesz :)

2011. febr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én spec. ki sem merném mondani a számon hogy unatkozok.

Mindig de mindig találok tenni venni valót amit közösen lehet csinálni. Végy erőt magadon kelj fel a fotelből és irány ki felé a házból 4 fal közül.

2011. febr. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már az jó hogy ezt felismerted.

Èn már hét elején eldöntöm hogy hétvégén mit csinálunk. (persze ha a párom valamit emlegetett hogy szivesen csinálom akkor azt is bele kalkulálom)

van egy nagy éves falinaptárunk, oda az év elején beírom a biztos dolgokat, mint pl tudom hogy 2 hét múlva elutazunk anyóshóz stb... ha jön egy meghívás beírom. erre azért van szükség mert mi meg túl sok mindent csinálunk.


Ha tudom hogy jön egy szép hétvége kinézek egy kisebb túra utvonalat és elmegyünk az erdöbe.

nekem a hobbym a varrá amire kb fél éve jöttem rá. annyira bele merültem hogy állandóan azt nézem mi hogy van megvarrva, elötte még egy gombot sem tudtam felvarrni.

2011. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tölts le valami játékot a gépedre és kockulj XD
2011. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!