Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek pasikkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudnátok nekem tippeket adni hogy hol tudnék ismerkedni fiúkkal? 20 éves vagyok lány, csendes és visszahúzódó,nem nagyon szoktam bulikba járni sem...általában nem szoktam nagyon nyitni az emberek felé,csak egy idő után tudok megnyílni másoknak és 1 percnél tovább beszélgetni velük:D Tudnátok nekem tippeket adni, hogyan hol ismerkedhetnék fiúkkal esetleg?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 20. 20:16
 1/9 anonim válasza:
WoW
2011. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Viccet félretéve ....bulikban. máshol nem nagyon.
2011. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
NE neten, járj ki a barátaiddal,másképp nem lehet, mosolyogj ismerős, ismeretlen(ez jobb) srácokhoz(ha csendes vagy, szerény vagy, és kedvesen is mosolyoghatsz) buszon, utazás közben (én vagyok az elő példa, hogy párt is lehet találni ott:D ), ha valaki megtetszik feltétlen adj lehetőséget arra, hogy 'véletlenül' összeakadjon a tekintetetek, ...sajnos nem ismerlek, de pindurit kell többet kijárni, hogy egyáltalán társaságod legyen... :) sajnálom, ha nem segítettem sokat...
2011. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De ha nem járok bulizni??:D állítólag csúnya sem vagyok, legalább is ezen az oldalon azt mondtátok...valami más ötlet?:/

Köszönöm az eddigi válaszokat ment a zöld kéz.

2011. máj. 20. 20:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki pl megteccik facebook-on vagy akárhol, nyugodtan jelöld be és nyiss, hidd el ha olyan a srác akkor nem fog elküldeni ;) am merre laksz? :)
2011. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Borsodban...de Hajdú megyében tanulgatok...
2011. máj. 20. 21:01
 7/9 anonim ***** válasza:
A facebookos baromságot felejtsd el. Nincs annál szánalmasabb.
2011. máj. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mondom NE neten. nem vicceltem...aztán hogy leszünk szociális emberkék, a neten ismerkedünk, ne vickelj má'...csak elő emberekkel lehet emberi kapcsolatot létesíteni. a válasz tehát: akárhol házon kivül
2011. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó de az utcán mégsem szólíthatok le csak úgy embereket, meg am sem merném -.-
2011. máj. 21. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!