Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjek 20-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek 20-25 éves pasikkal?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és egyszerűen nem tudom hol leehtne ismerkedni. bulizni nem tdok gyakran járni csak 2-3 hetente, ahova megyek nyári diákmunára, ott tavaly is csak lányok voltak, suli most ugye nincs, de egyetemen is olyan szakra járok, ahol szinte csak lány van :(


Tippek?


2008. jún. 10. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem van már vőlegényem, de regisztrálva vok a chat.hu-n, ismerkedés céljából. Nagyon sok barátot szedtem ott össze, van aki 6éve nagyon jó barátom. Érdemes lenne ott regisztrálnod, igaz van egy-két hülye is, de vannak nagyon normális srácok akik ugyan azért vannak ott mint én, haverokat szerezni, és nem feltétlenül azért regiztek oda mert nyomik és nem találnak csajt. Ha jól tudom még van vmi talalka.hu, v love.hu, egyik barátnőm már 3pasiját ott szedte össze, az utolsóval már v 4éve együtt vannak.
2008. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
neten...írd ki, h ...csaj19...s csak 20fölöttiek fognak rádírni, de főleg 26-osok..:(
2008. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szia! Pont hasonlo problemaval kuzdok, csak epp forditva. 25 vagyok es nem 19 evesekre bukom :) Nem biztos,hogy ez a megfelelo forum, de megragadom az alkalmat. Ha gondolod, irj...
2008. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem neked van a 37 éves nőd, aki csak akkor szakít, ha már benne van a köv. kapcsolatba? Csak kérdezem
2008. jún. 10. 16:26
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ühhha:) ................ valaki nekem is adjon már + pontot!:((
2008. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Asszem, én pont beleesek az intervallumba. Wehhe.


ihv

2008. jún. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Najó, adtam neked pluszpontot :-)
2008. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a te esetedben a legjobb talán a net, ha nincs olyan baráti társaságod akikkel el tudsz járni. Vagy dobj egy képet: comp66@freemail.hu hátha segíthetek;)
2008. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
baráti társaság az van, de mindegyik kapcsolatban van, ebből kifolyolóag mindenki be van farsulva, otthonülösek :(
2008. jún. 10. 21:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Heló! A problémád nem ritka eset, és azt kell mondjam elég sokan vannak így, köztük én is csak fiú. Sőt ismerőseim közül is többen hasonló cipőben járnak.:( Ismerkedni buliban nem lehet, legalábbis szerintem. A legegyszerűbb színtér maga az élet sztem, de egyetem mellett ez a tér beszűkül, kivéve ha megtalálod a középutat az élet és a "könyv feletti gubbasztás" között. Szóval azt javaslom, hogy ahol csak lehet ismerkedj járj társaságba ha van szabadidőd. Legyen sport, klubb, táncóra, nyelvtanulás, kirándulás, nyaralás, közösség szakkör, amikor a közértbe vásárolsz, vagy utazol vonaton, buszon, vagy éppen sorfalat állsz a pénztárban és így tovább sorolhatnám. + Az egyetem sem elhanyagolható.:)(tapasztalat)Neten vagy egyéb ilyen helyen próbálkozz utoljára.Lásd meg a lehetőségeket és adj esélyt a véletlenekre. Sok sikert!


22 éves fiú

2008. jún. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!