Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feküdjek le vele, segít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feküdjek le vele, segít? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok az egyik kollegámba. Én is tetszem neki, de az ő érzései csak felszinesek, és a körülményeink azok, ami miatt soha nem lehet több belőle. Én nem tudom otthagyni az állásom (túl sok minden odaköt), ő bizonyára nem gondolja, hogy elmegy. Szerintetek, ha szexelnénk egyet, elmúlna az érzés vagy még jobban kötődnék hozzá? Vagy beszéljem meg vele, mit érzek és csak nevettessem ki magam?
2011. máj. 21. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz magadnak akkor hagyd a fenébe!

Ez most lehet hogy izgalmasnak tűnik, de később már koránt sem lesz az. És mi a biztosíték arra, hogy ott fogja hagyni a munkahelyet??

2011. máj. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hajjaj! Nehéz kérdés...Úgy tűnik elég egyoldalú a dolog. Szerintem nem szabad belebonyolódni ebbe a kapcsolatba. Legyen tartásod, ne engedj a vágyaidnak. te magad írtad, hogy ebből nem lehet semmi. Ha folytatnád, csak szenvednél.
2011. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Tökéletesen egyet értek az előzőkkel.Egyébként az is az egyik legfontosabb tényező, hogy mióta vagytok együtt...

de ahogy kivettem ez lenne még csak a kezdés, annak meg

nagyon nagy bal lépés lenne véleményem szerint.

2011. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A kérdésedből nem derül ki, hogy van e kapcsolatod, nős e, mi az oka, hogy ennél több nem lehet. Szerintem, ha nem teszed meg büszke leszel magadra, viszont ha egyszer csalódni fogsz a párodban életed végéig bánni fogod, hogy nem tetted meg. Az őszintén beszélnél vele, biztosan tetszene neki. Te tudod mennyire pletykás, ciki lenne, ha elmondaná mindenkinek.

Ha szerelmes lettél bele, biztosan normális férfi és nem csinálna hülyét belőled, lehet, hogy ő is vonzódik hozzád.

2011. máj. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szexeljetek, ne parázz
2011. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy kolléganőm, akivel mindig össze akarnak boronálni. Aranyos is, meg szép is, de valahogy nem fogott meg benne semmi, ergo páromnak nem igazán tudnám elképzelni. Ha esetleg szerelemet vallana nekem, biztosan nem sértődnék meg, sőt magasabbra emelné, az amúgy sem kicsi egómat.:) Ha csak szexelni akarna, azért meg egyenesen rajonganék, nem hinném, hogy ez bárkinek is problémát jelenthetne. Miért is kéne emiatt melóhelyet változtatni? Szvsz hajrá, beszéld meg vele. Mit veszíthetsz?
2011. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!