Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segít valaki nekem? De tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segít valaki nekem? De tényleg normálisan irjatok most. Kérlek.

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok, megtaláltam az igazit benne. Ő az akit mindennél jobban imádok, hiába mondott rám veszekedésnél rosszakat, én nem tudom utálni. Már több mint egy éve együtt vagyunk, elnézve a veszekedéseket, nagyon jól megvagyunk szerintem, ő is nagyon szeret engem és mindent megteszek érte. Volt hogy féltékeny lett és azt mondta ne menjek sehova, oké ezt megtettem neki, ezt én is kértem tőle, de ő nem tette meg sokszor. Bár én is lementem ahova ő nem akarta, de az csak egy koncert volt. Na mindegy, szóval tegnap veszekedett velem, de csak mert megkérdeztem, hogy lemenne e valahonnan, erre azt mondta nem bírja velem, folyton piszkálom, pedig nem is, ő is kért ilyet tőlem. Szerintem ez csak eg ylapát volt tőlem:/....De én nagyon szeretem őt, elértem azt hogy ne hagyjon el pedig már mondta is de most még együtt vagyunk...de remélem még nagyon sokáig, mert én ténylg odavagyok érte teljesen. Sosem szerettem így még embert, sosem. Nem tudok nélküle élni, de most hogy beszéljük ezt meg? Hogy nyugtassam meg? Vele akarok lenni:( Hiányzik nekem. Tegnap ő is sírt, én is , fel is hivott, de én akarom őt nagyon...segítsetek:( Kérlek...20/L

Minden percben hiányzik nekem, folyton rá gondolok, nem akarok én mást, csak őt. Ngyon szeretem, nem is tudom hogy lehet e ennyire valakit szeretni. Komolyan, ő a mindenem.


2011. okt. 9. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Hogy maradjatok együtt életetek végéig? Nem tudom.
2011. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem az, vagyis remélem együtt maradunk, de hogy legyek jó vagy mit csináljak még? Nem birom nélküle:/
2011. okt. 9. 14:32
 3/16 anonim ***** válasza:

Komoly vàlaszt kérsz:)de nem értem mi a kérdés.

"lemenne e valahonnan" most mit akarsz ezzel mondani?Ezen vesztetek össze?

2011. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hogy hogy legyél jó?Szerintem az már régen rossz,ha így állsz a kérdéshez.Azt megértem,hogy nagyon szereted,de olyan nincs,hogy csak te vagy a rossz!!!Egy kapcsolatban mindkét félnek alkalmazkodnia kell,NEM CSAK neked.És nem kell megváltoznod,alkalmazkodnod kell csupán.A párod vagy szeressen úgy,ahogy vagy,vagy megette az egészet a fene.Azért drukkolok neked!!
2011. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad, egy komoly kapcsolatban nem lehet évekig játszani, hogy jobb vagy stb., vagy így szeret, vagy egy ideált fog, aminek nem lesz jó vége. Ne aggódj, ez a rózsaszín köd elmúlik és már nem leszel így kétségbeesve.
2011. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát igen ezen, de nem én hanem csak ő velem. De szerintem ez mondom, csak lapát volt szóval een nem csak ugy magában...namindegy. Azért köszi:)

Én csak nagyon odavagyok érte, meg hiányzik, meg néha féltékeny avgyok, lehet ez is a baj, de nem tehetek róla, nekem ő kell és szeretem

2011. okt. 9. 14:38
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát, azért hiába nagyon nagy a szerelem, meg hiába nem bírod nélküle stb...de kapcarongyot ne csinálj magadból.

Legyél vele rendes, ne hisztizz, meg ne ugráltasd, de nem kell neked azon gondolkodni, hogy "hogy legyél jobb".

Ha megkéred normálisan valamire az még nem sértés.

Ha szólsz valamiért az sem.

Még egyszer mondom, NORMÁLISAN szólsz, és nem pocskondiázva.

Ha ezt így teszed, akkor miért sértődik meg azon, hogy megkéred valamire?

Elvégre nem egy agyatlan zombi vagy, aki nem szól semmiért, csak bólogat meg helyesel, meg mindenben a párja kedvét keresi.

2011. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát de ez az, én normálisan megkértem, hogy menjen le valahonnan tegnap és ez lett a vége...De akkor sem hagyom ott, bár ő is mondott rosszakat, én nélküle ugysem birom, szóval már csak őt kéne megnyugtatnom. De hát nem látja hogy szeretem őt? Azon kivül persze, hogy szóltam ezért meg azért, de csak hogy velem legyen$
2011. okt. 9. 14:40
 9/16 anonim ***** válasza:
Hagyjàl neki egy kis idõt, hogy ugyanazt érezze,amit most te. Ne zavard,hadd keressen õ és, ha keres akkor te is tudni fogod, hogy valóban kellesz neki. Különben gyerekes,ahogyan még viselkedtek.
2011. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Rendben nem fogom most zaklatni, Most olyan "szünet"féle van bár nem hagyott el meg semmi, de akkor ha majd keres, akkor beszélek vele. Lehet, de ő az első komoly kapcsolatom, és ezért ilyen fontos nekem$
2011. okt. 9. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!