Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak szeretnék adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak szeretnék adni valamit amit magamtol csinálok, pld rajz vagy himezni valamit, mit csináljak?

Figyelt kérdés

nem tudok himezni vagyis nagyon régen csináltam 10évesen kb de ha valaki vagy valami netes oldalt tudnátok mutatni amin meg lehet nézni...

vagy rejzolnék is neki valami szives-szerelmest!

mutassatok képeket légyszives

nagyon köszönöm!!

1év


2009. márc. 14. 14:24
 1/6 A kérdező kommentje:
ha van más ötletetek akkor azt is szivesen fogadom
2009. márc. 14. 14:26
 2/6 anonim ***** válasza:
főzzél neki
2009. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Készíts neki karkötöt vagy nyakláncot, csak ne gyöngyből mert az lányos. Inkább fából vagy vmi másból.
2009. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a fözés jo lenne csak egy 7en 2-3x fözök neki
2009. márc. 14. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Készíts neki nyakláncot:D vegyél egy bőrszíjjat(nem egy nagy összeg) meg egy kis üvegcsét ami felfűzhető(ezotériai boltban láttam múltkor,van vagy 400ft)Bele teheted egy hajtincsedet akár;ha zavar, hogy más is látja mi van benne,kend le üvegfestékkel;)Ez tök személyes ajándék,hiszen egy darabka belőled.Én a barátom fogát hordtam egy ilyenben sokáig.(na és ismertem olyat is aki vért tett bele:( De ha nem vagy góth akkor ez persze tárgytalan)
2009. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
sztriptízelj imádni fogja xd
2009. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!