Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én túl 'maradi' lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én túl 'maradi' lennék?

Figyelt kérdés
Sok más férfival ellentétben, én nem tudnék egy olyan lánnyal szexelni akibe nem vagyok szerelmes. Vagyis tudnék, nem 'potenciális' problémákról beszélünk, de nekem az sokkal többet jelent, hogy mellettem legyen, egymáshoz bújjunk, átölelhessem, megpuszilhassam (tehát egy szóval az érzelmek) azt a lányt akit szeretek, minthogy szeretkezzünk. És a szexet is nagyon érzékien képzelem el, mert persze ez is egy fontos dolog egy kapcsolatban, nem azt mondom, hogy nem kell a szex. Amikor egy csávó azért jön össze egy csajjal, hogy 'meglegyen' neki, aztán másnap dobja.. fúú az idegesít nagyon, én ilyet sose tudnék csinálni. Haverom szerint túl 'maradi' vagyok, szerintem meg csak szimplán normális és tisztelem a nőket. Szerintetek? 18/F
2011. máj. 21. 18:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy maradi, hanem Te vagy normális. Bárcsak így gondolkozna az összes fiú és lány... :( Úgy érzem, elég kevesen maradtunk...

20/L

2011. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
hát igen:/ köszönöm a választ:)
2011. máj. 21. 18:19
 3/20 anonim ***** válasza:

szex=szex

szeretkezés=szeretkezés

egyik lassú másik lehet picivel gyorsabb nem nagy külömbség nem vagy maradi

2011. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Sose törödj vele, Én is ugyan ilyen "maradi sz@r" voltam és nagyon szép, hogy itt lesz egy pár kommentelö aki ezt pozitívan állítja be, mert valóban az, de ugyanakkor mégsem.

Azt vettem észre, ha egy Nöt tisztelsz a cselekedeteiddel, e tenyereden hordozod és normálisan szólsz hozzá, akkor egyszerüen unalmasnak talál.

Mennyire érdekes, hogy Én magam is rengeteg pozitív visszajelzést kapok, mert értelmes és intelligens vagyok, de mégincs olyan sikerem a Nöknél, mint egy írni olvasni alig tudó, buta, senkiházi trógernak aki élvezni ha lealázza a Nöket.


Azt mondom, hogy várj, Én is vártam, csak elkezdtem kettös életet élni. Erre van igény. 2011

2011. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Az én barátom is ilyen. Tisztel, a tenyerén hordoz, lesi a kívánságaimat, és szeret.

Én is ugyanígy tisztelem, szeretem, megbecsülöm, lesem a kívánságait. Azért nem minden nő olyan, mint ahogy az utolsó lefestette.

Persze kevés ilyen van. Nekem mindkét oldalról vannak ilyen ismerőseim, mindkét nemből. Tehát általánosítani nem lehet.

20L

2011. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én most egy sex kapcsolatban maradtam a volt barátommal, de nekünk valahogy nem is tudom, hogy mi ez. Lehet, hogy én még szeretem, nem tudom, de néha mikor odamegyek majd meghalok, annyira azt érzem, hogy kell. Ő is szokott érzelmes lenni, simogat, hozzám bújik, együtt alszunk összebújva, csókolgat és normális velem. Ezzel végül is csak azt a kérdést akartam felvetni, hogy szerinted, ha ezeket csinálja,akkor ez csak valami véletlen vagy vannak érzelmek? Tehát általánosságban lehet, hogy mégis lehet érzelmesnek lenni érzelmek nélkül?
2011. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én is így látom a dolgokat kérdező :)


18/F

2011. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Örülnék, ha ilyen fiúm lenne!

15/l

2011. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

18:22


Sajnos nagy igazság, amit írsz. És már meg is jelentek a "nekem ilyen a barátom" "örülnék, ha ilyen pasim lenne" kommentek.

2011. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

18:22 és utolsó

Miért, most azt kéne írni, hogy nem, a kérdező hülye, és nehogy így merje leélni az életét, mert meg fogja bánni?


Igenis ez a normális, és én is arra vágyom, hogy ilyen barátom legyen. Én sem feküdnék össze akárkivel, akit meglátok, ennek nem így kéne működnie, akkor sem, ha a szexuális forradalom már megtörtént.

2011. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!