Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy döntenétek? . Pl ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Hogy döntenétek? . Pl ha azzal szeretnél maradni akit mindennél jobban szeretsz, de tudod hogy a világon mindenkinél jobban fogsz szenvedni miatta, akkor is velemaradnál?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt 22 évesen ,nem a külseje sem az alakja ellenére de beleszerettem .Sajnos jöttek a gondok mikor találkoztam a családtagokkal ,mint kiderült füvel fával összeáll ....és mondták velem is ugyanigy lessz -most vagyok neki de bármikor keresni fog helyettem mást ,akár a tudtom nélkül is.Ezek ellenére velemaradtam .az agyam tudta hogy ebböl nem lessz semi jo ,meg uyis az lessz amit megmondtak,de a szivem sajnos nagyon szerelmes volt ,mintmég soha .Hát megcsalt kiderült ,sőt eldobott hirtelen mint egy rongyot .Hogy mit éreztem ,mikor 6 honapig voltunk eggyütt hát valahol a szívem mélyén meghalltam .Az életem boldog pillanatai elszáltak -már egy év elltelt ,de még szeretem mindig ,ugyanugy ...de akivel összejött utánnam már azzal is szakitott .Probáltam több lánnyal összejönni jobbnál jobbal de semmi eggyikbe se lettem szerelmes.Már nemtudom mit tegyek ...mért nem tudom kiverni a fejemböl annak ellenére amit tett velem ????
2011. máj. 21. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
hagynám nem érennyit egy nő sem.
2011. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen jellegű problémáim. Mármint nem volt ilyen megcsalás, meg nem egy váltogatós, de a mi kapcsolatunknak is nagyon hirtelen lett vége, aztán belementem, hogy még szexeljünk, akkor nagyon megszerettem megint, aztán eldobott elég rondán, nélküle voltam majdnem egy hónapot, egész jól elvoltam, de az eleje nagyon rossz volt,aztán megint betáncolt az életembe. Tudom, hogy nekünk kettőnknek nincs jövőnk, mert igazából nem illünk össze, elnyomja az én egyéniségem és nem merem elengedni mellette magam, de ennek ellenére, hogy tudom ezt, nem tudom nem akarni őt. Nem tudok nem rágondolni, rá várni, hogy ismét beszélhessek vele, megcsókolhassam... Szóval visszatérve rád, tudom milyen, mikor a nagy bajok ellenére nem tudod elengedni a másikat és csak szenvedteted magad. Remélem, hogy majd mindkettőnknek jön valaki, aki simán kitörli az agyunkból. Addig meg várjunk türelmesen...:S
2011. máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen ugyanigy vagyok én is .de amig várunk türelmesen azzal a baj csak az hogy addig is szenvedünk...
2011. máj. 21. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen:S Nem tudom, hogy mi ez az erős kötelék, ami ahhoz a fiúhoz köt, pedig szinte semmi sem stimmel velünk és mindig azt hiszem, hogy az már elszakadt, de kiderült, hogy nem:(
2011. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19:53, legalább elolvashattad volna, hogy a kérdező lányba szerelmes...
2011. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 huncutka45 válasza:
Az élet ilyen ifju barátom, megszeretünk valakit és amig kell utazik veled, amikor kell leszáll a vonatodról. Lesz majd akinek te lépsz le a vonatjáról, mindig minden okkal történik az életben. Egyet jegyezz meg : Azt tégy másokkal amit szeretnéd ha veled is tennének! Akkor talán egyszer találkozol egy olyan kedves lánnyal akinek a nyomába sem léphet akiről most még ábrándozol. De tudod azt nem értem miért nem zárod le magadban. Ennyi volt. Boldog akarsz lenni és tovább akarsz lépni, vagy lehet mégsem? Rajtad múlik meddig szenvedsz. Addig amíg le nem zárod végleg! Csak Te döntöd el, senki más!
2013. jan. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 utálommagyarországot válasza:

Akivel ilyen még nem történt az talán még nem is férfi.

Kakild le. Ugyanezért egyedül fog megdögleni valahol valamikor egy kukában feltrancsírozva,de ki nem szarja le.

Rovarok....

Fantasztikus nők vannak még a világon, akik mind rólad álmodoznak.

Velük szúrsz ki ha nyafogva kergeted az olcsó hullajelölt szajhákat.

Amúgy ha van pénzed nem fog otthagyni csak simán félrekúr és leszarja mit érzel sőt tán élvezi is az ilyen...

Fosd le és keress egy normálisat.

Szét fogod élvezni magad egy normális nővel egész életedben ha rám hallgatsz és ha leszarod a hülye nőket.

2013. jún. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!