Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs barátnőtök/pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőtök/pasitok, illetve miért nem jön össze dolog? (amit ide leírtam, nem biztos hogy mindenkinél így van, ez csak egy alap)

Figyelt kérdés

Sokan feltettétek már ezt a kérdést, de én szeretnék pontot, vagy legalább egy pontosvesszőt(nemtom mire való, de jó smileykat lehet belőle csinálni;) tenni a végére.


Srácok:

Mindenki más korában érik meg egy párkapcsolatra, vagy kalandra. Van aki 13, van aki 23, van aki 30 stb.De nem kell agyon erőltetni a dolgot. De ha úgy érzed itt az idő, kezdj bele!

Most egy általános taktikát írok le, kb mindenki ismeri, és be szokott válni. A hosszabb párkapcsolatot magadnak kell kitapasztalnod.


Kezdjük a külsőnél, mert az egyszerűbb. Ne tűnj extravagánsnak, próbálj a saját személyiségedhez méltóan öltözködni, és soha ne azért mert pl olyan zenét hallgatsz, olyan a társaság, stb.

Legyél ápolt mindig, a lányok szeretik ha annyi tiszteletet adsz neki, hogy a lehető legjobb formádat adod. Fürödj rendesen, hajad ápold, sziszegőből viszont csak hón alá fúlj egy kicsit, illetve egy kis kölni nyak/mellkas tájékára (efelől érdeklődj szét, hogy melyik az az aroma, ami lányok számára kellemes, nyugtató)


Belső:

Hiába nézel ki jól, mert valljuk be: egy férfinak a dumája a legfontosabb. Lehetsz csippendél táncos külsejű, ha egyszer meg nem bírsz szólalni. Kicsit mindig mesélj magadról, vicces sztorik, stb. Legyél őszinte, kicsit rámenős, magabiztos. És ami a legfontosabb: HATÁROZOTT.

Azért a legfontosabb, mert a lánynak egy kapcsolat elején vétó joga van, szereti ha egy férfi elviszi valamerre határozottan, jól előkészítve. Sose kérdezd meg, hogy hova szeretne menni az első néhány alkalommal.Ne légy túl egoista, kicsit legyél szemtelen, pimasz, de legyél lovagias is, bókolj neki, főleg a szeméről, meg a mosolyáról beszélj. És ameddig a távolság köztetek nem lesz olyan kicsi mint a hangya tökén a pattanás, ne mond el neki, hogy "beléd szerettem". A határozottság maradjon meg miután összejöttetek. Mert ha összevesztek, versekkel, csokikkal nem fogod tudni kiengesztelni. Öleld magadhoz, ezzel jelzed neki a legjobban, hogy igenis akarod, szereted őt.



Lányok:

Nektek igazából sok dolgot nem kell mondani, mert ha egy férfi nem elég tökös a kezdeményezéshez akkor a kapcsolat sem lesz jó.


Külső: Ne mutassatok meg mindent magatokról, mert egy férfi agyat jobban megmozgat a térdig érő szoknya, normális felső. Mint a miniszoknya és az épp hogy mellet takaró felső. Még egyszer mondom agyat mozgat, nem farkat.

Ne sminkeljétek túl magatokat, egy lány akkor a legszebb, ha csúfítja el az arcát minden löttyel. Egy kis rúzs meg szempilla bőven elég. A hajra annyi a kikötésem, hogy ne legyen rövid, nem kell vele művészkedni. Legyen tiszta, természetes, ahogy Isten teremtette:)


Belső:

Ne legyél könnyű préda a férfiaknak. Ezt úgy értem, hogy a férfi dolgozzon meg érted és ne fordítva. Mindenből az aranyközéputat kell szinte választani. Legyél egy kicsit hisztis, nemtudom miért, de én szeretem, ha egy néha néha kibukik valamin. Ha meg egy srác tetszik neked, és valahogy a tudtára akarod adni, akkor lepd meg valamivel. Pl amit nekem csinált exem, font nekem virágból koszorút és a fejemre rakta. Venni fogja a lapot, lehet hogy nem elsőre, de venni fogja:) Bújj oda hozzá ha már ismered, persze csak ha kettesben vagytok. Elküldeni nem fog, mert jólesik egy srácnak, ha tudják hogy valaki bízik benne, szereti. Még a kézfogást is kezdeményezheted.


Utóirat mindkét félnek:

Végül hozzáteszem, hogy sose bánkódj. A természet körforgása állandó. Valaki mindig tetszeni fog valakinek, valaki mindig szerelmes lesz valakibe. Magyarul biztos, hogy te is tetszel valakinek, de annak ellenére, hogy ez már a 21. század, még mindig érvényes az íratlan szabály, hogy a férfi kezdeményez. Valakinek biztos te vagy a lovagja, csak nem tudsz róla. Lányoknál úgyszintén biztos akad egy férfi aki őrá vágyik, csak fél a visszautasítástól, stb. Ezért nem mer kezdeményezni.

Én egy 18 éves férfi vagyok. Nincsen barátnőm, de volt. Még szűz vagyok, de nem tartom fontos dolognak annak elvesztését. Jelenleg 5 lánynak jövök be a világon, csak nem tudok róla. De mégis élek, boldog vagyok, és ami a legfontosabb, elégedett vagyok önmagammal :)


2011. máj. 22. 13:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Van benne vmi, de ha egy fiú alapból rondának született, akkor semmi esélye, bármit csinál :(
2011. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
jó kis cikk,grat :) nem hiszem hogy csökkeni majd a kérdések számát de szerintem jó ötlet volt már írni egy ilyet is
2011. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
végigolvastam, és nagyon sok mindenben igazad van, randitanácsokat kéne osztogatnod, de ha a végére nem írod oda hogy 18 vagy és szűz akkor, simán elképzeltem volna hogy 24-27 éves vagy :) 21/L
2011. máj. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Amúgy kiegészíthetitek a topikot nyugodtan, főleg a lány részt mert abban nem vagyok nagyon biztos. 21/L ha látnál úgy hogy 1 hétig nem borotválkozok, van az 30 is(sajnos. Egy ideig vicces volt, de most már kiábrándító:P)
2011. máj. 22. 13:49
 5/17 anonim ***** válasza:

Aranyos kis dolog volt így összefoglalni a dolgokat =)

Én mondjuk szingli vagyok, de nem azok miatt az okok miatt, amiket írtál.

2011. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én most azért vagyok egyedül, mert reménytelen szerelem "áldozata" vagyok. A vonzalom kölcsönös egy pasival, de sajnos mindkettőnk részéről felvállalhatatlan lenne egy esetleges kapcsolat! :((
2011. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
fú, ide egy nobel díjat!:)
2011. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Grat a cikkhez, sok mindenben igazad van! :)
2011. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szép leírás :)
2011. máj. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szép, de ha a csaj ronda, akkor nem érnek semmit a tippek. Vagy ha különc, zárkózott és folyton töprengő, mint én. :((

15/L

2011. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!