Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után kezdtétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kezdtétek újra a kapcsolatot az exetekkel? Jobb volt a 2. járás?

Figyelt kérdés
és hogy-hogy újra összejöttetek?
2011. máj. 21. 21:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre hogy azok vannak az újrakezdés ellen akik időt sem hagytak maguknak(fél év semmi), viszont mi a helyzet azoknál akik több évre váltak el?
2011. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Másfél év után szakítottunk, kétszer kerültem padlóra mikor mondta h nem szeret már annyira meg nem tudja mi legyen, és a második alkalomnál már a szünetet is felhozta meg ilyenek. aztán én 3napig sírtam, és erőt gyűjtöttem és mondtam h legyen vége. nem is beszéltünk egy hétig, még akkor is azt mondta hogy nem hiányzok(másoktól hallottam) aztán kezdte magát egyre rosszabbul érezni. én meg jobban mert nem rá gondoltam és másoknak tetszettem, akik megadták azt a törődést. aztán persze megkeresett 1-2hét után, én visszaestem, kiborultam sírtam. aztán mondta h kezdjük újra. az elején kicsit fura volt, nem éreztem már olyan szeretetet iránta, ő meg még jobban szeretett, és mondta hogy én vagyok neki a legjobb, nem kell más. szerencsére a szerelem visszatért, 4hónap után érzem azt amit az elején is. és mivel ő is ezt érzi, most nagyon boldogok vagyunk, és végül nem bántam meg hogy így döntöttem. jobb e? igen jobb mert foglalkozik velem végre. :) bár még most is veszekszünk de már más dolgokon és ezek nem olyan súlyosak. remélem ti/te is a legjobb döntést hozzátok!:)

2OL

2011. máj. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Én kb 3 hónapot voltam együtt a sráccal, de nem vettük komolyan egymást és nem találkoztunk túl sokat, pedig egy utcára lakunk egymástól.....aztán egy buli előtt szakítottun, én összejöttem egy sráccal, ezután az exem eleinte került....ami nehéz lehetett mert a báttya a nővéremmel volt együtt és nálunk laktak. Aztán egyre kedvesebb volt....végül szakítottam a sráccal és összejöttem az exemmel és már 14 hónapja együtt vagyunk! :)


18/l

2012. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
2,5 hónap. előtte több, mint egy évig együtt voltunk, együtt is laktunk, szakítottunk, nem hiányoztam neki, aztán a szülinapja után- amit nem együtt ünnepeltünk- pár héttel összejöttünk. Sokkal jobb, mint korábban :)
2016. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!