Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnal egy ilyen helyzetben? Megtudnad te ezt bocsajtani?

Figyelt kérdés

Van egy fiu meg egy lany. A lany tudja jol,hogy valami nem stimmel ezzel a kapcsolattal de a fiu szuntelenul azt allitja,hogy soha nem csalta meg es kerleli a lanyt,hogy bizzon benne. Egy nap pont egy ilyen beszelgetes utan a lany elobb vegez a munkaval es arra megy haza,hogy a fiu msnezik egy lannyal es a webcamera ra van dugva a gepre.

Miutan a lany kitepi a fiu kezebol a gepet elolvassa,hogy miket beszeltek....A masik lany irta a fiuanak,hogy remeli,hogy majd megdugja es,hogy mikor is talalkozzanak. Kesobb a fiu mondja,hogy sajnalja de,hogy ez a lany otthon van (Magyarorszagon) es ez csak egy szemelytelen beszelgetes volt.

Kesobb szepen lassan kiderul,hogy amig egyutt voltak folyamatosan beszelt msnen, chaten mas lanyokkal ilyen sexualis ertelembe. (szoval volt penisz mutogatas, a lany reszerol is ez meg az mutogatas, volt olyan is,hogy a fiunak felallt mas lanyokra a penisze...stb)

De eskuszik a fiu,hogy soha nem csalta meg es nem tudja meg indokolni,hogy miert tette. Csak azt mondogatja,hogy:

-Nem tudom, de nem a te hibad.

Ezek utan a lany szakitani szeretne hiszen,hogy hinne el azt,hogy nem csalta meg a fiu ha ilyeneket tett a hata mogott. De kozben nagyon szereti a fiut es nem akarja,hogy vege legyen.

Azt erdemes tudni,hogy a lanynak vissza-vissza tero fertozese van igy volt,hogy tobbszor nem tudtak lefekudni egymassal. Szoval ugy mond okot adhatott volna a sracnak,hogy ilyet tegyen. De a fiu tagadja,hogy ezert tette volna.

Azt igeri,hogy megvaltozna es soha tobbet nem tenne ilyet. De,mint kesobb kiderult volt,hogy a lany elment dolgozni es a fiu meg otthon maradt ilyeneket csinalt.

Semmi bizalom nincsen. De akkor igy hogyan lehetne megmenteni ezt a kapcsolatot? Egyaltalan erdemes e?

Amugy mielott valaszolnatok jo tudni,hogy a fiun lehet latni,hogy szereti a lanyt hiszen konyorog,hogy ne legyen vege...


2011. máj. 22. 14:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

OFF(már válaszoltam fentebb)Bocsi,de szerintem ebbe a fertőzéses dologba nem érdemes belemenni,én egészségügyis vagyok,azért tudhatnátok lányok,hogy sok nőnek van visszatérő fertőzése amit nem feltétlenül a párjától kap meg.Strandon pl ugyanúgy össze lehet szedni,illetve egyéb más belgyógyászati betegségek is okozhatnak visszatérő hüvelyi fertőzést-pl candida a belekről vagy hólyaggyulladás esetleg hormonális zavar is.Sajnos nálam is belgyógyászati betegség okozza,nem helyi dolog,úgyhogy saját bőrömön tapasztalom sajnos én is,pedig egy partnerem van,aki hűséges hozzám.Szerintem ezen így felesleges rágódni,mert egyáltalán nem bizonyít semmit.

21/L

2011. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ekezetek azert nincsennek,mert kulfoldrol irok de ezer bocsanat azert,hogy ha ettol nem lehet erteni amit irtam.


Koszonom az eddigi valaszokat varom a tobbit is.

2011. máj. 22. 14:34
 13/19 A kérdező kommentje:

Igen egyutt lakunk de megoldhato,hogy kulon koltozzunk. Mindketten beszeljuk a nyelvet es van munkank. Itt nem is igazan ez a gond. Marmint,hogy nekunk most egyutt kene maradni ez vagy az miatt...Hanem az,hogy egy ilyen dolog utan van e egyaltalan ertelme folytatni? Es,hogy hogyan tudna vissza szerezni a bizalmat?


A fertozesrol:

Nem okolom ot erte.Van egy kiskutyam aki velunk lakik es hosszu szore van szoval sokszor elgondolkoztunk azon,hogy talan o is kozre jatszhatott....

2011. máj. 22. 14:37
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ez nem bizalom kérdése... hogy többé nem fogja más lányokra verni a farkát? vagy most miről beszélünk? lehet hogy aktívan nem feküdt le mással, de más bocsánat, ennek jelen esetben szerintem semmi jelentősége.


Ez a pasi ennyire szánalmas, mint rajta kívül sok másik, hogy ez izgalmas neki, hogy a kamera végén egy másik nővel virtuálisan csinálja... könyörgöm, az ilyen már arra se képes hogy élőben megkefélje? :) röhej az egész...


Te meg nyugodt lehetsz, hogy ő ilyen szánalmas alak. ha neked ez kell, hát legyél vele, mert annyira bele vagy zúgva, bár nem tudom egy ilyen F.@szon mit lehet csodálni... Bár ha bele gondolsz lehet nagyon praktikus is, hiszen ha nincs kedved szexelni, van más aki kielégíti és nem fog téged nyaggatni :) haha


32/N

2011. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Tényleg pasi nélkül is vissza-vissztérhet a fertőzés..

2. Ebben a srácban én többé nem tudnék bízni, könyörögni pedig nyilván teljes átéléssel tud, hiszen ki akarná elveszíteni azt a kényelmet, amiben él?

3. Részletkérdés, hogy fizikailag nem közösül más nővel, de az igény meg lenne rá benne.. (ha ugyan tényleg nem csalt meg, de ki hiszi el?)

4. Nincs olyan ok, ami miatt érthető lenne, ha a férfi félrelép. Ha neked fertőzésed van, azt ő fogadja el, vagy pedig mondja a szemedbe, hogy nem elég neki az, amit a kapcsolatban kap, és vagy a beleegyezéseddel menjen félre, vagy szakítson. Amit ő tett, az gerinctelenség és jellemtelenség, eljátszotta a bizalmadat, megcsalt többször, előre jól megfontolt szándékkal, és aztán letagadta..

A fiún látni, hogy szeret? Tudod mikor egy nőt szétveri a párja, vagy lehúzza pénzzel, megcsalja, lábtörlőnek használja, a nő akkor is csak azért marad vele, mert látja a férfin, hogy szeretni. Egyrészt a férfiak 90% nagyon jól el tudja ezt játszani, ha a kényelme forog kockán, másrészt ha szeret, az is teljesen mindegy, mert nem úgy, ahogyan kellene..

2011. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom megírta a haverjának hogy véreztem-e mikor együtt voltunk, meg hogy mit próbáltunk ki(ez amúgy kamu volt), meg hogy unja, hogy állandóan írogatok neki. Mikor ezt megtudtam köpni-nyelni nem tudtam. Aztán kérdőre vontam. Beismerte, állította, hogy sajnálja. 2 napig nem szóltam hozzá, így tanult az esetből. Semmi okot nem ad azóta a bizalmatlanságra. Más csajokat(akikkel előttem ismerkedett) törölt msn-ről, ha rákérdezek valakire pl facebook-on azonnal elmondja amit tudni akarok. Szóval ő tanult az esetből.

Szívből remélem neked is szerencséd lesz!

2011. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
61%

Fertőzést nem csak szexuális úton lehet elkapni.

Nálam pl HPV-T diagnosztizáltak, amikor szűz voltam... Erről ennyit.

Kérdező, írod, hogy hazaértél, láttad, hogy lánnyal msnezik, kitépted a kezéből a gépet..

Na, nekem itt már mindig lejött.

Akkor még nem tudtad van-e okod gyanakodni, nem így kellett volna belekezdeni, mert ebből látszik, hogy a bizalom köztetek rég nem létezik.


De mint írtad, igazad volt a gyanakvást illetően, ezek után meg főleg értelmetlen a folytatás.


Elhiszem, hogy szeret, meg te is téged, de ebből csak akkor lesz boldog kapcsolat, hogyha ismét meg tudsz benne bízni. Ez pedig egy hosszú folyamat.

Kiderül, képes-e végigcsinálni.

2011. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Sajnálom de biztos hogy megcsalt. Tudom hogy fáj de túl kell tenni magad rajta. Ha megbocsájtasz akkor nyeregben érzi magát és újra megteszi.
2011. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
A kérdésben lévő helyesírási hibát sem lehet megbocsátani, de szerintem a csaj baja gyógyitható, és ne net-sexeljen a srác!
2011. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!