Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb baráttal szex?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nagyon régen jártunk 3 hónapig, aztán szakítottam vele. Sok időbe telt mire megbocsátott, de azóta legjobb barátok vagyunk. Az elmúlt hónapokban ha találkozunk érzem, h vibrál köztünk a levegő, sőt többször előfordult, hogy csókolóztunk és éreztette velem, hogy kíván. Nem akarom elrontani, és nem akarom, hogy esetleg még egyszer belém szeressen, mert nem tudnám megint megbántani, ahhoz túlságosan szeretem. Ezt neki is mondtam. Szerintetek? Szabad ilyen helyzetben a pillanatnak élni, vagy tényleg inkább mondjam meg neki, h nem akarom, mert félek, h bántanám...?
2011. máj. 22. 15:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam, h szerintem a srác szűz (de ez nem biztos) de szerintem tudnék róla, ha utánam lett vna vkije még ha csak futó kaland is...
2011. máj. 22. 15:25
 2/10 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 19 évesek vagyunk
2011. máj. 22. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Feladom...


Azt csináltok, amit akartok!

2011. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha télleg nem akarod bántani akkor ne élj a pillanatnak, azzal elrontanál mindent..... föleg ha szüz...
2011. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ki nem szarja le, hogy szűz.

Inkább örülnél.

Am meg ha szereted (amit leírtál) akkor miért nem jártok együt?

2011. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, h barátként szeretem.

Nekem nagyon furcsa lenne, hogyha szűz. Soha nem voltam még szűz pasival. Olyannal kéne elveszítenie, aki szereti és ő is szerelemből...vagy ez a fiúknál nem így van csak a lányoknál???

2011. máj. 22. 15:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
kérlek szépen a legjobb barátok, eleve a barátok nem csókolóznak tehát te sem teljesen barátként kezeled mert vonzódsz hozzá tehát fogalomzavarban szenvedsz....és ha ezt még tovább folytatod a srác mégjobban fog szenvedni h játszadozol vele mert egyszer ellököd magadtól meg azt mondod csak barátok vagytok utána meg kevergetsz vele, közel engeded magadhoz, így a gyerek teljes kételyek között van....ez mi a f@sz?.....te magad sem tudod h mit akarsz és ezt a srác szívja meg mert játszol vele ha tényleg nem akarsz tőle semmit hagyd békén mert a srác kurv.ra oda lehet már érted....a véleményem az h ezt már elb@sztad ebből barátság nem lehet mert a srác többet akarna nem barátként kezelne, kapcsolat lehetne de te nem akarsz viszont egy szexkapcsolat lehet jól sülne el neked is jó lenne neki is mindenki örül....
2011. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi, hát igen...

Viszont az nem igaz, h nem barátok vagyunk, mert azok vagyunk és működik is. Nem szenved, jól tudom, már ő sem szerelmes belém...csak félek h ha ezen a ponton átlépnénk (lenne szex) akkor ez megváltozna és szerelmes lenne...és nem akarok én lenni neki az első...

egyébként köszi a válaszokat!

2011. máj. 22. 18:01
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.....ha tényleg te lennél neki az első ne menj bele mert a pasik is ragaszkodnak az elsőhöz hidd el és beléd tudna szeretni simán.....bár emberfüggő én a saját tapasztalatomból mondom mert olyannal vesztettem el aki nekem tetszett de én nem jöttem be neki és mi is elvileg barátok voltunk csak bár én kétszer is össze akartam vele jönni de ő csak barátkozni akart aztán idővel lefeküdtünk utána még párszor összejártunk és én kurv.ra belehabarodtam és jól ráb@sztam de szerencsére le tudtam zárni de főleg azért mert elköltözött és nem beszélünk én kértem rá h hagyjuk felejtsük el egymást eleinte nehéz de pár hónap után már elfelejted
2011. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ, attól tartok igazad van!
2011. máj. 22. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!