Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar valójában? Ki érti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar valójában? Ki érti a férfi gondolkodást.

Figyelt kérdés
Jó ideje már, hogy volt köztünk valami. Nem csak szex volt, de nem is kapcsolat. Már az elején megbeszéltük, hogy nem is lesz belőle semmi, csak jól érezzük magunkat, együtt vagyunk, beszélgetünk,iszogatunk, nevetgélünk, maximálisan egymáséi voltunk abban a pár órában. Később ez megszakadt. Nagyon hosszú idő után beszélgettünk újra, és azt mondta, mindenben összeillettünk,csak éppen akkor ő nem akarta elkötelezni magát. Ha nem érzett volna valamit irántam, nem keresett volna fel akkor soha. Amikor most találkoztunk viszont úgy viselkedett, mint egy rég nem látott baráttal. Aztán megint jött 1-2 szexuális töltetű sms. Vélemények?
2011. máj. 22. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Vgay megfogtad a srácot! vagy csak szexet akar!!!
2011. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy egy idő után többet akart, mint a szex, szerelmes lett beléd, és ahelyet, hogy elmondta volna eltávolodott tőled. De most próbál újra legalább úgy meglenni veled, mint azelőtt.
2011. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csak szexet akar..


Ilyen az amikor kanos, valaki és bármit megdugna.


Aztán amikor kielégült szertefoszlik az egész abban a percben..


25F

2011. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen csak sexet akar.Nekem is van tapasztalatom ez ügyben,de én nem vagyok bunko a lányal,szépen beszélek elötte is,meg a sex után is.VAN ILYEN - De ne ábrándozz,ha komolyabban érdekel!
2011. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!