Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, véleményetek? Hajtanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, véleményetek? Hajtanátok vagy várnátok továbbra is egy olyan nő után aki elutasított titeket vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akire hajtottam 1 évet és elutasított.1 hete viszont megismerkedtem egy csajjal,az viszont belém esett,szóval látom és érzem hogy szeret,mivel ki is mutassa.A gond az hogy én még nem vagyok belé esve,szeretem mert nagyon jó vele lenni,volt csók is már köztünk.Szóval az a másik lány aki elutasitott az jobban tetszett mint ő,de viszont ezzel meg jobban kijövök,akármiről eldumálunk és ami a legfontosabb hogy nagyon szeret és sok közös van bennünk..Válasszam azt,akivel jól érzem magam és van bennünk sok közös,ne a szépségre hajtsak.Akkor szerintetek hülyeség lenne eldobni ezt a nőt azért a nőért aki elutasitott,hisz nincs megirva hogy aztán meggondolja magát?
2011. máj. 23. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hitegetni viszont szemétség lenne.
2011. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pontosan..én tudom hogy ő rendes csaj,nem csalna meg,és amióta megismert nem kezdett senkivel sem flörtölni.vele számolhatok hosszútávra...aki elutasitott az olyan volt hogy,hiába van barátja,de flörtölget akárkivel,szóval könnyen kapható nő.
2011. máj. 23. 11:57
 3/12 A kérdező kommentje:
ne a szépség szerint döntsek,hanem ahogy érzek és amit a szivem mond:)
2011. máj. 23. 11:58
 4/12 anonim ***** válasza:

Kedves Barátom :)

Ez 1 örök dilemma.

Mondjuk Gondolkodj el 1 kicsit, hogy Te mit is szeretnél?

Belevagy esve 1 lányba 1 évig hajtotál rá oké, eutasított oké, akkor ez nem kérdés innentől.

Egyet mondjuk tanulj meg, mások érzelmeivel ne jácc:)

A helyedben a másik lányt válassztanám, akivel elvagytok, és csőröztetek.

De csak akkor ha érzel is iránta valamit, és lehet közös jövőtök kettőtönek:)

MInden esetre kitartást ,és jó szelektálást.

Peace!

2011. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy próbáljátok meg. A sok együttlétnek szerelem a vége, hidd el, hogy belefogsz esni ha többet lesztek együtt mert megfogja magát ismertetni veled.
2011. máj. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek fiuk!..
2011. máj. 23. 12:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Néha azt gondolom, a férfiak azért lettek a világra teremtve, hogy örökké legyen valami ilyen dilemmájuk. A lényeg pont az, hogy döntened KELL. Ettől vagy FÉRFI. Ha lenne kér életed (mint a dalszövegben), akkor minden egyszerű lenne, és élnél, mint hal a vízben. Csakhogy Te nem vagy hal! Ember vagy, azon belül is Férfi. Dönts!
2011. máj. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Ha lenne két életed" -bocs. :)
2011. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A sok szex,smaciés együtt töltött idő sem garancia arra,hogy bele ess a csajba. Sőt általában ha már az elejétől fogva csak az egyik fél érez a másik iránt,akkor kisebb az esély,mert eleve úgy akarod,hogy mindenképpen te is belé szeress.23N
2011. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert ha csúnya vagy feljelent zaklatásért.
2011. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!