Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár hónapja a párom mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja a párom mindig bennem élvez el, hiába figyelmeztetem. Babát akar vagy csak felelőtlen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A pàrommal 1 ève vagyunk,èlunk egyutt.. Pàr honapja mindig bennem èlvez el,hiaba figyelmeztetem,hogy mikor nem szabad. Viszont akarhanyszor rakerdeztem ezelott ,mindig az volt a valasza h nem akar meg babàt.. Viszont mikor kerdore vonom,h mar megint miert ment el bennem ha nem akar,akkor meg azt mondja,hogy ugy sem tortenik soha semmi,vagy hogy ha jon baba,akkor lesz babànk.. Most a gyerekszoba konditeremnek van berendezve,es par hettel ezelott kitalalta hogy be akarja rendezni vendeg szobanak, de erdekes modon gyerek butorokat, gyerekes emeletes agyak kozott valogatott. Szoltam hogy ez inkabb gyerekeknek valo mint hogy vendeg szoba legyen: erre o de hogy ha jonnek a gyerekek... a valaszom az volt h nem,nem jonnek a gyerekek... azota el lett felejtve az a bizonyos vedegszoba.. Mire gondoljak gyereket akar? De akkor miert nem mondja,miert csinalja igy sutyiban? èn is szeretnek nemsokara,csak azert mondtam azt hogy nem,mert eldonthetne h akkor akar e vagy se es szolhatna rola.nemtom eldonteni h mire gondoljak,beszeltem mar vele errol h megertsem de nem lehet vele beszelni komolyan.. èn 22 èves vagyok o meg 37 . A vàlaszokat elore is koszonom
2008. febr. 18. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem lehet vele beszélni erről, szerintem cselezd ki. Ragaszkodj te a gumihoz (vagy ahogy védekezni szoktatok). Kösd az ebet a karóhoz. Ha gyereket akar, úgyis kiböki végre. :)

Amúgy lehet, hogy még ő sem biztos abban, mit is akar, nem?

2008. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy arról van szó, hogy egyfelől akarna, hiszen a korban benne van.és ha jól megvagytok ,miért ne, tudja ő is eljött az ideje,másfelől meg meg-megijed a felelősségtől,főleg ha még nincs gyereke,és sokat élt egyedül.Mert ugye akkor nehezebb megszokni a család gondolatát.Sztem próbáld mindig felhozni a témát,nem tudom Te mennyire vagy biztos benne, hogy ő az igazi, és tőle szeretnél babót, ill. hogy eljött e a Te időd,mert ez is fontos, nemcsak az ő véleménye.
2008. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"""....nem lehet vele beszelni komolyan..."""

én ezt a dolgot "súlyos" kommunikációs problémának látom, igy már a kapcsolat elején!!?? vagy még a gyermekvállalás előtt...ezek apró jelek..miről lehet amúgy beszélgetni vele, ha erről nem?

én részben meggondolatlannak tartom, a részéről, bár részben az ő dolga is lenne a védekezés, de igy magadat hibáztasd csak, ha te még nem akarnál még gyermeket..neki úgylátszik mindegy, korban már ideális hozzá, ellenben te még fiatal vagy sztem...de lehet erről más a véleményed...

2008. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben te is ugyanugy hibás vagy.
2008. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akar ő gyereket, csak attól fél, hogy te még nem. Vagy nem tudom, neki van e már gyereke. Mert ha nincs, akkor az is elgondolkodtató mikor azt válaszolta: úgy se történik semmi. Lehet, lelke mélyén attól fél, hogy nem tud majd teherbeejteni téged. És inkább így akarja, hogy hopp, "véletlenül" terhes maradtál :D


Az is árulkodó ám, hogy gyerekszobát tervez, mert majd jönnek a gyerekek. :)


Vagy az is lehet, hogy úgy érzi, ez lesz majd köztetek az életre szóló kapocs. Mert én sem tudnám a páromat elhagyni soha! És nem csak amiatt mert szeretem, hanem amiatt, hogy a gyerekeimtől képtelen lennék elvenni az apjukat!

2008. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lehetne érteni, hogy 37 évesen már babát akar! Ha te rövid időn belül nem szeretnél (1-2év), akkor szerintem nincs miért együtt lennetek!
2008. febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is komoly kommunikációs probléma van köztetek. "Csak azért mondtam hogy nem, mert..." - ha valamit mondasz, azért mondd mert úgy is gondolod, vagy ne várj tőle olyat amit te se teszel.


Ha nem akarod hogy belédélvezzen, ne engedd és kész. Ez a te tested nem? Ráadásul neked is akarni kell a gyereket, hiszen te leszel az anyuka. Nagyon kényelmes lehet csak úgy elélvezni hiszen "úgyse történik soha semmi", ha meg "jön akkor jön". Ne hagyd már hogy felelőtlenül "szórakozzon" hogy lesz ami lesz úgy hogy még csak 1 éve vagytok együtt! Mondd meg neki ha gyereket akar vegyen el feleségül:)

2008. febr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod azt nem értem, hogy egy komolyabb kapcsolatban nem szedsz fogamzßasgátlót? Vagy miért gond ha elélvez benned? Ezt 16 éves fiúk szokták mert már nem bírják szex nélkül és rábeszélik a kislányokat, de egy felnött nö...De lehet félreértettem, bocsáss meg.
2008. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Babát akar.De az elég gáz hogy nem tudtok ilyen fontos dologról beszélni.
2008. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi a vàlaszokat! Egyèbkènt amikor beirtam ezt a kèrdèst ,màsnap szerènyen kozolte hogy szeretne babàt,Orulok! :)
2008. febr. 20. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!