Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belelátok a fejébe? Másoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belelátok a fejébe? Másoknál is előfordult már, hogy nem nagyon beszélgettünk mégis kiismertem és tudtam milyen! Mozdulatok, viselkedés, hozzáálás, hangulat.! Ez mért van?

Figyelt kérdés
Tetszik valaki és igazából nekem nem mond el sokmindent magáról, az életéről de ahogy látom mégis úgy érzem tudok mindent!Ezt lehet, hogy csak beképzelem de lehet, hogy nem. Úgy érzem jól gondolom a dolgokat. Általában jók a megérzéseim.
2011. ápr. 23. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért abban benne vannak a vágyaid, álmaid is.
2011. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló van, de majd meglátjuk, hogy az élet merre sodor...
2011. ápr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
23, de nem olyan dolgokat érzek, hogy szeret meg ilyenek.
2011. ápr. 23. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is van ilyen. Nekem is tetszik de úgy gondolom én is neki.Ráadásul mintha azt is tudnám hol van mert mindig találkozok vele. De szerintdm csak bemesélés.:)
2011. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg az tűnt fel egy ideje, hogy "egymáshoz öltözünk". Mintha egy hullámhosszon lennénk... Érdekes, hogy egyik nap elindulás előtt az utolsó pillanatban mégiscsak átöltöztem, rózsaszínű felsőt vettem fel... Aztán amikor később véletlenül összefutottunk, meglepődve láttam, hogy rajta rózsaszínű ing van... És ez csak egyetlen momentum a sok közül... Nem tudom, mi lehet ez.
2011. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!