Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy gond, ha egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gond, ha egy kapcsolatban nem becézzük egymást? (mint pl: babó, manó, kicsim stb) 16 F

Figyelt kérdés

én nagyon szeretem a párom, de nem tudok elképzelni hogy olyanokat mondjak neki mint "kicsim" "babum" stb.

engem nem kimondottan zavar, de de mennyire fontos része szerintetek ez egy kapcsolatnak?

4hónapja vagyunk együtt, lehet később fogom én is becézni, de most még nem megy


2011. máj. 23. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyira fontos, amennyire annak érzitek. Ha nem érzitek annak ezt, akkor egyáltalán nem is fontos.
2011. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Ez bizony óriási probléma. Szerintem bele sem kéne menni egy ilyen zűrös kapcsolatba.
2011. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem gond, mi sem becézzük egymást folyton :)
2011. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gáz cuncimókus
2011. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi sem vagyunk becézősek. Sőt, elég hülyén érezném magam, ha ilyeneket hallanék a pasim szájából.
2012. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!